Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Foorumi reeglid, soovitused ja juhendid
#2
koer.ee
Karma: 14
Moderaator
Postitusi: 277
Offline Profiil

16 aastat, 5 kuud tagasi
Teretulemast koer.ee foorumisse!

Foorumisse postitamiseks peab olema registreerunud koer.ee kasutajaks. Foorumi peamiseks ideeks ja mõtteks on jagada teiste koeraomanikega oma kogemusi, küsida nõuandeid ja anda nõu, arutleda koerateemadel ja ajada lihtsalt mõnusat koerajuttu.

Foorum on jaotatud erinevateks teemadeks, lihtsustamaks oma muredele ja küsimustele lahenduste ja vastuste leidmist.

Teemadest lähemalt:

Koer.ee - siin on koer.ee teadaanded, siia võib kirjutada ettepanekuid, teavitada probleemist jne.

KOERAJUTUD teema on koht, kus saab vestelda aktuaalsetel teemadel, koertest ja koeraomanikest tänapäeva ühiskonnas, kommenteerida meie ümber toimuvat, tutvustada oma koeri ja rääkida niisama muhedaid koerajutte.

KOERATÕUD on koht, kus saab nõu küsida või kogemusi vahetada mõne koeratõu kohta.

KUI KODUS ON KUTSIKAS - kõik teemad, mis käsitlevad koeralapse kasvamist ja arengut.

HARRASTUSED - nagu teema nimigi ütleb - näitused, koolitus, dressuurinõksud, võistlused, koerasport jne.

KÄITUMISE JA KOOLITAMISEGA seotud teemadesse on oodatud jutud ja arutelud koerte käitumisest, õpetamisest ja käitumisprobleemidest. Ühesõnaga, kui on mure, kirjutage sinna teemasse - sinu läbi elatud kogemused, nõuanded ja arutelud võivad aidata kedagi, kes vaevleb samasuguste probleemide käes.

TERVIS ja HOOLDAMINE - küsimused, kogemused, kõik muud teemad, mis puudutavad koerte hooldamist ja tervist.

TEEMA PEALKIRJADEST - valides oma teemale pealkirja, püüa palun leida selline, mis kirjeldaks võimalikult täpselt teema/mure/probleemi/juhtumi sisu. Sellega aitad teistel külastajatel foorumis paremini orienteeruda.

KIRJUTAMISEST - kasutaja peab austama eesti keele reegleid ja jälgima et tema kirjutised oleks loetavad. Ei ole vaja kasutada slängi, suurtähti ja korduvaid kirjavahemärke ning kasutada tuleb suuri algustähti nii lause alguses kui ka kohanimedes.

REEGLITEST - foorumis kehtib netikett, adminn jätab õiguse kustutada solvava sisuga ja heade tavade vastaseid kirju, vaidlemine ja väitlemine on loomulikult lubatud, kuid palun mitte minna isiklikuks ja pahatahtlikuks.

Samuti kustutatakse postitused, mis on sisutud, mittemidagiütlevad ehk mõttetud postitused a la "koerad on lahedad, vau, ojee jms" - ühesõnaga läbu.

Admin jätab endale õiguse muuta vajadusel püstitatud teema asukohta ning pealkirja, et teistel külastajatel oleks foorumisst vajaliku leidmine mugav ja lihtne.

LISAKS:
Kuna koer.ee keskkond ei tolereeri paberiteta koerte tootmist raha saamise eesmärgil, siis kustutatakse ilmselgelt millerdusega tegelevate "kasvatajate" kuulutused!
Viimane muutmine: 22.10.2014 17:22 Lisas koer.ee.
Teema on lukustatud. üles
Mine ülesLehekülg: 1