Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Kommentaarid EKL hinnakirjale fokusseeritult düsplaasia hindamise osas.
#7635
PühaPeetrus
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 3
Offline Profiil

1 Aasta, 4 kuud tagasi
Kas EKL liikmetele on teada, et düspl, hindamistasu, mis on EKL liikmetele 21 eur ja mitteliikmetele 55 eur jagatakse EKL ja "usaldus (vet.) arsti" vahel pooleks 10 eur hindajale ja 11 eur EKL-le, mitteliikmelt teenib EKL 45 eur.
Leedus uuringutel käivad koeraomanikud maksavad kohapeal uuringu- ja hindamistasu ning EKL-le registreerimise eest veel 21 eur ja vastavalt 55 eur, millest ilmselt kohalik hindaja ei saa oas. Puhaskasu!
Nüüd tähelepanu - EKL hinnakirjas seisab, et täiendavad kirjad registreerimistunnistusele maksavad liikmetele 5 eur ja m.liikmetele 10 eur.
Räägime ka protesti käsitlemisest, mille hind 160 eur ja kautsjon liikmele 26 eur ja m.liikmele 65 eur. Hindamistulemuse muutumisel saab omanik tagasi kautsjonitasu. Tänapäevase meilikasutuse korral on võimatu, et protestihindaja küsib summat 160 eur, mõeldav on 20-30 eur, kuhu kaob ülejäänud raha. Vastus on, et EKL-i põhjatusse taskusse - härrad ja daamid - teid pügatakse häbitult. Vaadake veelkord üle ka eelpool toodud arvud ja tehke pisut rehnutti. Need kasvatajad, kes aastate jooksul on maksnud hindamistasusid kümneid kordi võiks jalad kõhu alt välja võtta. EKL koorib oma liikmeid ja tillitab hindajat - kennelsojuuz selline.
Lembit Pihkva
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1