Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Marmor taksi kutsikas?
#3073
Marmor
 


14 aastat, 7 kuud tagasi
Kas on pakkuda lähi kuudel kellelgi marmor taksi kutsikat ja mis oleks hinnaks?
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#3074
taks
 


14 aastat, 7 kuud tagasi
Ega Eestis marmoreid eriti palju pole. Uuri Takside Tõuühingust ja taksiklubi foorumist, vaata kennelite kodulehekülgi. Oma soovist kirjuta veidi pikemalt kui ühe lausega, sellisele kuulutusele tavaliselt erilist tähelepanu ei pöörata. Kirjuta miks tahad just taksi, kas oled huvitatud ka näitustest ja jahikatsetest (muide jahikatsed on väga põnevad nii endale kui eriti koerale), ühesõnaga näita üles igakülgst huvi. Kui Eestis hetkel sellist pesakonda pole ega ei tule ka niipea, siis saad ehk abi ja infot selle kohta kuidas välismaalt kutsikat leida.
Hind oleneb paljugi vanematest (millised terviseuuringud on tehtud, missugused on näituste ja jahikatsete tulemused jne), kui ikka tegu väga ilusate ja perspektiivikate kutsikatega, siis on hind ka kõrgem. Pakun nüüd üsna huupi, aga Eestis vast jääb sinna kusagile 6 ja 9 tuhande vahele, Lätis - Leedus - Venemaal vast sama, mujal kallim. Aga ülten veelkord, et täiesti huupi pakutud.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#3075
Marmor
 


14 aastat, 7 kuud tagasi
Marmor taksid soovin jahikoeraks ja põhjus on lihtne-1.olen terve elu takside kõrval kasvanud ja 2. on jahi pidamiseks üks universaalsemaid tõuge(vähemalt Eestis).Kuna on olnud lühi-,pika- ja karmikarvalinetaks siis sooviks marmorit ka tema väga erilise välimuse tõttu.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#3078
Taks
 


14 aastat, 7 kuud tagasi
Tore! Aga soovitan nüüd umbes samase jutu postitada näiteks: taksiklubi.ee/foorum Seal on koos palju toerdaid taksiinimesi ja ehk osatakse Sind seal rohkem aidata (Siia foorumisse ei satu just igapäevane taksiklubiline eriti tihti). Ise olen veel sellel alal üsna "roheline" ja igasugused sidemed peaaegu olematud.
On veel olemas mingi kas jahikoerte või jahimeeste foorum, ka sealt võid uurida. Aga ikka julgelt ja korraliku pika sissejuhatusega;)
Kui oled jahimees, siis vast tead isegi, et jahipassi saab ainult tõupaberitega koerale vormistada ja teine asi millele soovitan tähelepanu pöörata on see kas jahikatsed on tehtud (kinnitus sellest, et instinktid on säilinud). Tänapäeval on taks juba üsnagi padjakoeraks muutunud ja kui mitme põlvkonna vältel pole ka jahikoolitusega tegeldud võib juhtuda, et saad endale padjakoera kellel instinktid puuduvad.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#3438
lty
 


14 aastat, 6 kuud tagasi
Mul oleks Teile pakkuda seda taksi, kui soovite võtke ühendust See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1