Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Toi terjeri kõrvad
#3335
Kelli
 


15 aastat, 1 Kuu tagasi
Miskipärast meie toil on kõrvad lontis, aga olen piltidelt näinud, et päris pisikestel juba kõrvad kikkis. Koer kolme kuune, mis ajal siis võiks arvata, et ta kõrvu kikitama hakkab ja kas hakkabki üldse, kui siiani pole hakanud?
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#3346
Veronts
 


15 aastat, 1 Kuu tagasi
Rahu ja kannatust Kõrvade sisse võib panna ka spets väikesed toed, mis aitaks kõrvadel harjuda püsti olema. 3 kuuselt ei peaks veel muretsema, sest kõrv võib ise olla lihtsalt veidi raskem võrreldes keskmisese kõrvaga ning vajab rohkem aega üestõusuks. On soovitatud ka koerale anda lisakaltsiumi aga see jäägu omaniku otsustada. Kui hambad hakkavad vahetuma võivd samuti kõrvad lonto vajuda, sest enamus kaltsiumit organismis on siis hammastele suunatud ning kõrvadele "ei jätku" Oleks koer juba 5-6 kuud vana ja ikka lontu siis vast oleks põhjust paanikaks.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5429
Eleanor321
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 5
Offline Profiil

13 aastat, 4 kuud tagasi
ära muretse. Kui mina sain tema 4 kuusena siis olid kaa tal kõrvad lonttis.Lugesin netist et peab kikkis olema ja olin kaa ,et äkki ei lähegi kikki.Kuid ära paanitse ilma põhjuseta.Iga asi omal ajal.Mina isegi ei muretsenud selle asja pärast.Küll aga ta kasvas ja aeg kulus ja mingi kuu ja poole pärast oligi 1 kõrv kikkis ja teine lonttis ja vahepeal vastupidi. Paar päeva hiljem märkatki ärgates ,et mõlemad kõrvad kikkis.Need tõusevad loomulikult.Ära hakka mingiseid vitamiine andma ega mingiseid abivahendeid püstitama.Kiirustades võib mõnigi asi untsu minna.Samas ära paita koera nii et kõrvad alati alla lähevad.

Edu teile !
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1