Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Ülisuur rõõm
#4846
maska
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

13 aastat, 9 kuud tagasi
Tere.
Meil on 9 kuune chow-chow Miku. Üldiselt saan temaga väga kenasti hakkama. Uskumatu, aga ta kuulab isegi sõna (tänud kutsikakoolile). Ometi on üks probleem jäänud ja kardan, et see süveneb veelgi. Kuna mina olen tema jaoks kõige olulisem inimene, siis kui koju tulen, muutub Miku pööraseks ja ei mõju miski. Hakkab hüppama ja mis kõige hullem, ka näksama rõõmust. Viimast hakkas ta tegema siis, kui üritasin koera ignoreerida ja temast lihtsalt mööda jalutada ja paitada siis, kui minul võimalus. See hoog läheb tal suhteliselt kiiresti üle ja siis on ta jälle korralik sõnakuulelik koer. Tänu sellele näksamisele on ignoreerimist väga raske teostada. Ilmselgelt olen kusagil olulise vea teinud. Äkki oskate nõu anda....
Koertekuulaja raamat on lugemisel.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4847
koer.ee
Karma: 14
Moderaator
Postitusi: 277
Offline Profiil

13 aastat, 9 kuud tagasi
9 kuune koer on veel pubekas. Tore, et temaga koertekoolis käid.
Koerakuulaja raamatus on kindlasti nõuandeid, kuidas ignoorida. Kui näksamise vastu abi ei leia, võid proovida sidrunipritsi, äkki see aitab? Ja muidugi samal ajal peaksid ignoreerima ja talle selja keerama. Läheb aega ja kannatust, aga usun, et probleem laheneb.
Seda ka, et igasugune tähelepanu pööramine on tähelepanu pööramine (kui keelad näksata, on see samuti tähelepanu pööramine).
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5280
Kuukeerutaja
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

13 aastat, 5 kuud tagasi
Mina olen kuulnud, et on selliseid looduslikke ravimeid, mis koera rahustavad. Leidsin isegi lingi:) www.dorwest.com/ Eestis tean, et müüakse neid Suur Karja 21 kaupluses, nimi vast oli Snob?
Loodan, et olin abiks ja et su kutsu saab varsti oma rõõmuhoogudest üle
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1