Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Foksterjer ja teised loomad
#55
Frostier
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline

12 aastat, 8 kuud tagasi
Oleks plaanis soetada foksterjer.Olen lugenud et nad ei sobi hästi teiste loomadega kuid mul on kodus kaks kassi. Mõtlen et äkki ikka kuidagi saaks niiviisi kui kohe kutsikast peale harjutada teiste loomadega...Rääkige oma kogemustest seoses foksterjerite ja teiste loomadega.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#2738
Jaana
 


11 aastat, 6 kuud tagasi
Foxterjerit on täiesti võimalik edukalt harjutada rahulikult koos elama ka teiste loomadega. Harjutama peab hakkama kohe kutsikana, siis on veel tema jaoks kõik uus. Kui koer tuleb majja, siis hakkab ta vaikselt harjuma, kes on tema kari. Üldjuhul võtab ta kõiki, kes majas elavad, oma karja liikmetena. Kindlasti peaks ka harjutama kasse/teisi loomi uue karjaliikmega/kutsikaga. Ei tohiks panna neid järsult kokku toa põrandale, nii ehmuvad mõlemad ja negatiivseid tundeid pole vaja tekitada. Kõige targem oleks jätta kass rahule (nad on enamus ise nii uudishimulikud, et vaikselt hiilivad koera) ja koera mitte lasta kassi taga ajada vaid selle asemel pakkuda teisi tegevusi.
Ja eks ta enamus juhtudel ikka nii ole ka, et kassid võimutsevad kõrgemaid kohti (kappe, laudu jt) ning koerad on põrandal.

Jaana Roos
kennel Roosifox
www.hot.ee/roosifox
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1