Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Cavalier king charles spanieli tervis
#6214
uuelis
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

12 aastat, 1 Kuu tagasi
Tere!

Plaanin võtta cavalieri kutsikat, kuid olen mures nende tervise pärast. Olen kuulnud, et ei ole just harv juhus, kus ta võib juba noores eas ära surra. Enamasti olevat siis südame haigused. Muidu kõik sobib ja on tiptop selle tõu juures, kuid kardan natukene võtta, tahaks et koer oleks minu kõrval ikka rohkem kui paar kolm aastat!
Kas teate midagi täpsemalt ? Või oskate soovitada kenneleid, kasvatajaid kes tõesti müüvad tervete vanemate kutsikaid ? Sest olen ka kuulnud, et Eestis enamus kasvatajad valetavad tervise kohta kahjuks.

Päikest!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6249
cavalier123
Karma: 1
Koeraja
Postitusi: 7
Offline Profiil

12 aastat tagasi
Ei ole neil cavalieritele tervis nii hull midagi!!! Siis kui teised koerad suguvõsas on terved on ka kutsikad tavaliselt terved. On üks hea kennel Helandros: www.helandros.planet.ee!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6253
koeruke
Karma: 16
Aktiivne koeraja
Postitusi: 221
Offline Profiil

12 aastat tagasi
Vahest tasuks kennelite koduleheküljed ette võtta ja vaadata, kui kaua need oletatava tulevase pesakonna esivanemad on elanud, koera võttes mingi risk on alati, et võib midagi juhtuda, aga kui just taoline koer meeldib, siis pole midagi parata. Võib- olla mõnelt vet. arstilt tasub samuti uurida, kes antud tõuga kursis on ja kindlasti peavad kutsika vanematel olema tehtud vastavad terviseuuringud.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1