Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Papillon
#6539
MonaMarelle-
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

11 aastat, 10 kuud tagasi
Tere!!
Olen uurinud palju-palju koerte kohta ja lähiajal on plaanis ka üks lemmik perre võtta,välja on valitud Papillon. Küsisin 2-helt kasvatajalt nende kutsude hinda ühelt sain vastuseks 900 eurot ja teiselt 500 eurot.Et nüüd siis tekkis pea kohale küsimärk, Kumb siis?
Samuti sai räägitud ideest ka tuttavale. Ning ta teadis rääkida et väikesed koerad on hullemad kui suuremad (??) (eriti ei tahaks uskuda..)
Ning kas keegi teab rääkida midagi Papillonidest
1 algsetest väljavalitutest oli ka Jack russel Terjer.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6542
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

11 aastat, 10 kuud tagasi
Hei! Ma ei tea,kust tuleb arvamus,et väikesed on hullemad,kui suured.Sõltub tõust,koera närvisüsteemi tüübist ja kasvatusest.Palju pisikesed koerad on nii nunnud,et neile on lihtsalt kõik lubatud ja see muudab nende käitumise sageli kaaskodanike jaoks talumatuks (lärmakus,näksamine,domineerimine,märgistamine ebasobivates kohtades).Papillon on väga meeldiv tõug ja ka imekena välimikuga. Nende kahe pesakonna hinnavahe on kahtlaselt suur.Tasub uurida,miks üks pesakond on nii odav. Kui kutsika ost käib hetkel üle jõu,võtke aega,et veel raha juurde koguda ja samuti müüvad enamus kasvatajaid ka järelmaksuga kutsikaid. Igal juhul on mõttekas otsida võimalikult hea kasvataja ja kvaliteetne kutsikas sealt võtta.See võib edaspidi hoida ära paljud probleemid. Ja kui teile pakutakse odavamaid kutsikaid sellise põhjendusega,et paberid on kallid,siis põgenege sealt tagasi vaatamata! Uskuge mind,midagi on siis selles pesakonnas valesti,et neile pabereid ei ole tehtud!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1