Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Palun aidake tuvastada kadunud Sammy tõug.
#7133
Stych
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

10 aastat, 1 Kuu tagasi
Täna hommikul uinutati meie koer Sammy kuna ta murdis maha 20 kana meie külast. Meil ei jäänud muud üle lihtsalt, oleme ise selles süüdi, et ta käest lasime. Ühekorra ta käis veel kuid siis piirdus õnneks ühe kanaga. Me sooviks väga teada tema tõugu, või äkki saab isegi pesakonna kätte kuidagi? Ta on 6 aastat tagasi Tartu varjupaigast võetud kutsikana. Mingit infot temakohta varjupaigas ei olnud oli lihtsalt jäetud sinna.

Meie perel on hetkel väga raske, ta oli meie parim sõber. Kuna kanadeomanik kaasas asjasse politsei siis pidi see lihtsalt nii minema. Palun aidake tuvastada tema tõug, kui me siit ära kolime siis me tahaks uuesti proovida ja tahaks endale Sammyt tagasi.

Viimane muutmine: 10.06.2014 09:08 Lisas Stych.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7135
koeruke
Karma: 16
Aktiivne koeraja
Postitusi: 221
Offline Profiil

10 aastat, 1 Kuu tagasi
Kas poleks piisanud vabandusest, uute kanade soetamisest ja koera kinnipanemisest? Muidugi nüüd on hilja selle üle arutleda. Kadunud Sammi arvatavasti oli segavereline ehk tõutu, kui tema koostises mõni tõukoer oli, on seda põlvnemist mitte teades võimatu selgeks teha. Ehk saab leida mõne sarnase tõu, kui see oluline on. Pildi järgi ilus koer küll muidu.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7138
koertearmastaja
Karma: 1
Aktiivne koeraja
Postitusi: 24
Offline Profiil

10 aastat, 1 Kuu tagasi
Olen samuti üpris kindel, et koer oli segavereline. Välimuse poolest sarnaneb ta rafeiro do alentejo-le, kuid seda tõugu koera on päris raske koolitada. Uueks koeraks võin soovitada akbashi tõugu koeri. Nad on sama kehakujuga nagu oli Sammy, kuid värv on ainult valge. Uut Sammyt saab olema väga raske otsida. Ma soovitan võtta lihtsalt uus koer ja Sammyle mitte nii palju mõelda. Pildi järgi tundus ta armas koer, kuid igavesti leinata pole just kõige parem idee. Meie pere vana koer suri mitu aastat tagasi ära, kuid juba kuu aja pärast saime uue koera, kes aitas kaasa vanat koera mitte nii väga igatseda. Loodan, et ei kirjutanud seda teksti ilmaasjata, sest tean mis tunne on koera kaotada.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7142
tiia01
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

10 aastat tagasi
Väga kurb, et koer pandi magama. Kas teil tasub uut koera võtta, tekivad ju samad probleemid kui te teda ei kasvata. Õeldakse et koer pole süüdi vaid omanik, kes pole koera kutsikast peale koolitanud
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1