Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koer ei püsi aias
#5118
dorra
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

13 aastat, 4 kuud tagasi
Meil on maal koer kes sattus meile täiesti juhuslikult . Ta istus hoovis, oli väga arg, vähe toidetud, puilstund karvaga jne. Otsisime pikalt kes võiks ta peremees olla, kuid mitte midagi. me ise käisime maal suhteliselt tihti, aga mitte igapäev. Koer oli ikka hoovipeal. umb. 2 aastane. saksalambakoera ja rotveileri segu. Arsti juures käidud ja kuna peremeest ei leitudki panime siis kutsu enda nimele. Väga sõbralik ja ilus koer. Õpihimuline on ta ka aga väga kärsitu. Alguses oli ta meil ikka lahtiselt õuel aga mingi hetk hakkas naabrite juures käima.
Olekski vaja abi, kuidas noort koera, kes nüüd on elanud meie peres poolteist aastat, õpetada mitte hoovist eemale minema.
Ta teab ise seda hästi et ei tohi minna, aga kui korra pilk eemale pöörata on ta juba läinud. Üle tunni ta ära küll ei ole aga pahandusi jõuab ta teha.
Viimane muutmine: 22.06.2011 15:45 Lisas koer.ee.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5124
leek
Karma: 6
Aktiivne koeraja
Postitusi: 87
Offline Profiil

13 aastat, 4 kuud tagasi
Kas aeda ei ole? Sel juhul võiks mõelda raadiopiirde peale.
See ei ole hea, kui koer käib ise külapeal ja teeb veel pahandust ka. Kõige parem on ikkagi tekitada mingi aed, kasvõi koeraaedik, kus koer on siis kui teie ära olete ja kui ise õues olete, siis saab koer koos teiega lahtiselt olla. Kindlasti tuleks koeraga ka jalutamas käia ja talle ka mingit vaimset tegevust pakkuda (teha trenni), et talle kodus meeldiks olla ja et ta saaks piisavalt väistatud.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5126
dorra
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

13 aastat, 4 kuud tagasi
koeral on suur territoorium küll kus ta saab ringi joosta kui ta kinni on, aga hea oleks kui ta saaks ennast tunda vabalt. sellepärast soovikski teada saada näpunäiteid kuidas koer panna tunnetama seda et just mina olen juht ja mind peab kuulama. Vahest on ka nii et kui ta juba natukene kaugemal on siis ta kuuleb küll kui tagasi hüüame aga teda see eriti ei huvita.
Raadiopiiride peale enne mõelnud ei ole.. ei tea palju see maksta ka võiks? territoorium on ikka päris suur.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1