Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Kodutoit
#5235
AshInell
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 3
Offline Profiil

13 aastat, 1 Kuu tagasi
Tere,

Ma tahaksin toita oma koera kodutoiduga, mis aitaks kaasa karvakavamisele ja sobiks koerale kes teeb palju sporti.
Kas keegi teab millised koduseid toite ma peaksin oma koerale tegema kui tahan ,et tal oleks ilus karv? Milliseid komponente peaksin lisama sööki kui koer teeb palju sporti?
Ei taha kalli raha eest neid poe ja apteegi koera toidulisandeid osta ja krõbinad ei tule kõne allagi.

vabandan kui teema on olemas olnud vms.
aga aitäh kõigile kes aidata oskavad .
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5236
Reet.
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 9
Offline Profiil

13 aastat, 1 Kuu tagasi
Kodutoit on soolestikule ja seedimisele väga tervitatav.Paljudes välismaa kennelites antakse kutsikas välja soovitusega,et toidetaks võimalusel kodutoiduga,AGA(tõesti suur AGA)möödapääsmatu on lisada juurde vajaminevaid vitamiine.Siin on suur erinevus,kas soovitada spanjeli toidulisandit või bernhardiini toidulisandit.Mis koera tarvis sa küsimuse püstitasid? Muide kompleksvitamiinide poolelt on suht lollikindel anda SA-37(u.120kr)ning kasukale linaseemne õli(u.60 kr)Nagu mainisin,pole sinu tarvitatavad kogused teada.Suure luustikuga koer tahab kindlasti juurde saada kaltsiumi ja/või liigeste tugevdajat.Umbes kirjale vastasin umbes.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5239
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

13 aastat, 1 Kuu tagasi
Tutvu BARF toitmise põhimõtetega ja kui need sobivad,siis olge lahked! See pole meie oludes alati lihtne ega odav,aga kindlasti väga tubli ettevõtmine sinu poolt!Tore,kui saaksid küsida nõu kelleltki,kes sellisel viisil oma koera toidab,siis oleks vast lihtsam alustada ja kindel olla,et koer saab vajalikud toitained kõik kenasti kätte.Loomaarstilt võiks ka head nõu saada.Oma koerad on rohkem kuivtoidul,aga saavad ka muud kasulikku sinna juurde.Siiani on kõik OK nendega.Suvel palavaga on kodutoidu säilimine reisidel-näitustel keerulisem,aga ilmselt hea tahtmise korral võimalik.Edu teile katsetamisel!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1