Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Royal Canin mini junior
#5727
Kats207
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 3
Offline Profiil

12 aastat, 3 kuud tagasi
Kodus on 11 nädalane snautser, kes on harjunud Royal Canini krõõbuskitega. Kasvataja sõnul sisaldab see kõike vajalikku ja midagi juurde ei ole vaja anda. Samas on ta täiesti hull näiteks puuviljade järgi. Aga kas asi on selles, et mina neid söön ja sellega on ned ka ahvatelevad talle või tunneb ta tõesti millestki puudust. Seedimine on korras, käib nagu kellavärk.
Kuidas teie kogemused on - kas annate RC-le ka midagi juurde?
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5728
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

12 aastat, 3 kuud tagasi
Tere! On muidugi võimalik toita ainult kuivtoiduga,aga ega pole keelatud ka juurde pakkuda muud.lihtsalt peab teadma,mida võib ja mis kogustes anda.Osad puuviljad ei sobi koertele (viinamari,rosin,luuviljad oma kivide tõttu ja veel üht-teist).Mina olen oma koertele alati ka mõistlikult koduseid toite,juur-ja puuvilju pakkunud.Koguseid tasub jälgida,et kall tõusma ei hakkaks ja ka selleks,et kõhule liiga ei teeks.Mina arvan,et ka koer vajab natuke vaheldust.Üks nüanss on veel.kui koer pole kunagi harjunud midagi muud sööma,siis sellise olukorra tekkimisel,kus oleks vaja toitumist muuta,saab see probleemne olema.koer võib mitte taluda uut toitu või mitte süüa seda.Aga usun,et teie arst ja kasvataja saavad nõu anda,ka tõuühingust saaks kindlasti tarka abi.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5770
belladoora
Karma: 0
Aktiivne koeraja
Postitusi: 26
Offline Profiil

12 aastat, 2 kuud tagasi
Minu koer vene toy, dessy sööb ka royalit, ta tahab ka puuvilju ja ega ma ei keela ka, peaasi, et oma krõbuskid ära sööb, tema lemmik on nt:banaan, kurk, porgand, õun. Annan talle vahest väikse tüki aga jh, pead vaatama ikka koguseid, ka palju head on lõpuks healb!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1