Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Taksi toidukogus?
#6291
Elly
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

11 aastat, 6 kuud tagasi
Ehk on siin sarnane teema olemas aga küsin siis veel : Ma ei tea, kui palju anda oma taksile toitu. Ta on juba isase kaaaluga kuigi on emane. Kaalub peaaegu 11kg. Kui palju oleks 10 kg kaaluva taksi toidukogus? Oleks väga abi vaja.

P.S Anname talle alati söögiajal igasugu snäkke ehk ta sellepärast nata ülekaaluline ongi.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6292
koer.ee
Karma: 14
Moderaator
Postitusi: 277
Offline Profiil

11 aastat, 6 kuud tagasi
Oleneb mis toiduga toita - on olemas ka lahjemaid dieettoite, kuid need on mõeldud pigem kaalu säilitamiseks. Toidupaki peal on üldiselt märgitud ära soovituslik kogus. Ülekaalu puhul soovitatakse toita mitu korda päevas, siis ei teki koeral ka näljatunnet. Kindlasti tuleb ära jätta snäkid või siis selle arvel vähendada toidukogust.
Suurendada võib ka kehalist koormust, jalutuskäigud vahelduval pinnasel jne.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6297
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

11 aastat, 6 kuud tagasi
Oma ablaste ja kergelt kaalus juurdevõtvate koerte puhul on elu näidanud,et toidu valgu-ja rasvaprotsent peab olema ennemini madalam kui kõrgem ja toidu kogused pisut väiksemad pakendil näidatust. Kui ma annaksin neile pakil ettenähtud koguses süüa,saaksin paari põrsaid misiganes toiduga. Näksid on ainult erandjuhtudel ja mingi asja eest premeerimiseks.Näksidena eelistan ka naturaalseid asju,mitte poes müüdavaid valmis koerte küpsiseid jm.taolist nänni.Kui aga koer saab toorest või kodutoitu mõnikord,siis tuleks põhitoidu kogust vähendada või üldse ära jätta. Taks on üldiselt ka hea isuga ja nõudlik tegelane ning pererahval peab jaguma kannatust ja selgroogu koerale "ei" ütelda ning söömine kontrolli alla saada!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1