Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Jack Russel ja söök
#6562
LJJ
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

11 aastat, 3 kuud tagasi
Tere!

Siin foorumis on väga palju erinevaid teemasi, kus räägitakse söögist, ent oma küsimustele ma vastuseid ei leidnud otseselt.
Minul kodus 5.kuune Jack Russel,kelle saime kolm päeva tagasi. Tänaseks sai kaasa pandud toidukott tühjaks. Minu küsimused, mida pole vähe, on järgmised:
Millist toitu talle edaspidi osta? Käies mööda loomapoode, siis firmasi palju erinevaid, mille kasuks tuleks otsustada, mida tuleks jälgida?
Mitu korda päevas sellist koera toita?
Koera seedimine, kui kiirelt toimib? Mida peaks arvestama õues käimise ja söötmisega seoses, mis järjekorras jne....

Ettetänades.....
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6566
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

11 aastat, 3 kuud tagasi
Kui koer on alles teie juurde tulnud,siis tuleks mõnda aega toita teda sama toiduga.Kohanemine uues kohas on koerale stress ja kui samal ajal veel ka toitu vahetada,võib tulla seedimisprobleeme.JR toitmisest peaks teile kõige paremini oskama nõu anda kutsika kasvataja või mõni teine selle tõu asjatundja. Küsida võib ka vet.arstilt.JR on väike ja väga energiline koerake ja vastavalt sellele on ka sobivad toidud olemas. Nii,et kui see toit,mis ta kodust kaasa sai oli sobiv,siis võibki sellega jätkata. Edasi peab juba vaatama,millist (soovitavalt,aga mitte tingimata) sama firma jätkutoitu (junior) ja siis täiskasvanute toitu pakkuda koerale. Aga iga asi omal ajal! Jõudu jõmpsika kasvatamisel!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1