Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Otsin koolitajat, kes tuleks koolitama meie koju
#451
hädas koeraomanik
 


15 aastat, 10 kuud tagasi
Tere kõigile,

Otsin koerakoolitajat, kes tuleks koera koolitama meie koju (Harjumaal, Harkus, Tiskres).
Probleem on nimelt 3-aastase suurt tõugu koeraga. Kui ta meie perre tuli, elasime me maal tsivilisatsioonist täiesti väljas - lähim naaber kilomeetri kaugusel ja ainsad inimesed, keda koer nägi, olid pereliikmed. Nüüd aga kolisime Harjumaale Tiskresse, kus ümberringi on majad, võõrad inimesed ja koerad. Nagu arvata võib, ei meeldi see meie koerale kohe mitte - ainus, mis ta teeb, on meeleheitlik haukumine nii naabrite kui naabrikoerte peale. Ja ta mitte lihtsalt ei klähvi, vaid ikka kohe vihaga haugub. Oleme läbi lugenud 25 koerakoolitamise raamatut, aga no endal on mõistus otsas, ei aita midagi, koer haugub nagu segane edasi. Ta meil jube arakene ka - ise suur koer, aga isegi tibatillukese naabrikutsa peale hakkab värisema, kuigi naabrikoer on umbes sama suur kui meie koera saba.
Kas Harjumaal on mõni tore koerakasvataja, kes käiks kutsat meie kodus koolitamas-aitamas?

Tänan tähelepanu eest
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#454
Veronts
 


15 aastat, 10 kuud tagasi
Kuidas nad sinu arvates peaksid koera koolitama? Et õpetavad mitte haukkuma teda? Tuleb kolitaja ja koer haugub tema peale samamoodi nagu kõigi teiste ja, mis sellest koolitusest siis välja tuleks?
Loomulikult on koer hetkel väga ebakindel. Kõik on uus. Andke talle aega. Haukumist keelake. Harjutada, harjutada, harjutada, harjutada võõraste koerte/inimestega.
Koertekooli minek ei jookseks kindlasti mööda külgi maha. Alguses kindlasti võtab pikalt aega aga siis mingil hetkel peab tulema läbimurre, kui olete käitunud õieti ning olnud kannatlik.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#455
hädas koeraomanik
 


15 aastat, 10 kuud tagasi
Kui siin on mõni koerakoolitaja, kes oleks nõus koju tulema, siis paluks ühendust võtta meiliaadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Jään ootama.

Tänud!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#459
safi
 


15 aastat, 10 kuud tagasi
Tere!
Esmalt arvan, et kodus võõra koolitus on jama mõte. Koer on oma territooriumil ja kaitseb seda. Koer vajaks algset õpet ja tegelemist koertekoolis. Või koolitamist mujal kui oma aias. Oma aed ei ole töö tegemiseks. Kui ta allub muudele käsklustele (siia, istu, lama, liigu, kõrval ja EI!) siis olete tema silmis kõrgemal positsioonil ja ta ei pea teid aias ka niivõrd kaitsma (seda ta ju oma arust hetkel teeb). Edasi kuulab ta ka käsklust mis keelab haukuda.
Ühelt poolt on see hirm ja kaitse. Teisalt tähelepanuvajadus.
Mida te teete kui koer haugub? Kas olete temaga käinud võõraste koertega suhtlemas. Selleks on ka koertekool hea koht.
Julgemaks saab ka koera kui aiast välja jalutama minna, tutvustada teisi koeri, inimesi.
Edu!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#1483
margit
 


15 aastat, 5 kuud tagasi
Koertekooli "Koerus" leheküljelt otsi kontakte. Minul käis kodus koolitaja Piret Kannike. Olen väga rahul.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#1556
:)
 


15 aastat, 5 kuud tagasi
Kas koertoolitusi või koertekoole on ka täiskasvanud koertele? ,mul endal 2 aastane yorki
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#1557
kii
 


15 aastat, 5 kuud tagasi
Tegemist on probleemse koeraga, aitab alati koerakuulaja - Kärt Pingas - kui nimesuhtes ei eksi.
Tähendab, asi on selles, et koer pole veel harjunud, laske tal harjuda, haugub niikaua kui haugub, lõpuks ta tüdineb sellest ära ning enam ei haugu, sest ta tõenäoliselt avastab, et mingit tulemust sellel ei ole.
Ärge kiitke ega keelake, see on ainult tähelepanu, mida ta tegelikult tahabgi. Ka keelamisega annate koerale tähelepanu.

Mina soovitan koera võimalikult mittehaukuma panna, kui kuts mängib palliga, siis võite palliga mängida, teda treenida-muidugi omaette asi kui hästi ta seda siis temasuhtes häiritud olukorras teeb.
Sõita autoga rahulikku kohta, temaga pikk ja väsitav jalutuskäik teha, kõik laabub!
Aega on vaid vaja!

Kõikehead!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1