Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koerte (2 koos) koolitamine ind. koolitajaga
#517
moniquev
 


16 aastat tagasi
kuna meil on kaks koera kes mõlemad vajaks koolitust ning saaksime mehega koos mõlemad seda koolitust teha siis kas oleks tark tegu võtta n.ö ind.koolitaja ning koolitada koeri koos. Kas eestis on üldse selline teenus olemas? Kas see oleks koertele hea või on just raske kui on oma pere teine koer läheduses? Kui kaua ja kui tihe peaks olema koolitamise graafik,et saada selline esmane käitumine selgeks? (istu,lama,siia,kõrval, koht)
lisan veel,et tegemist on setteri ja retriiveriga. Setter 3 aastane, retriiver aastane

ootan ka kontakte selliste koolitajate kohta
Viimane muutmine: 22.06.2011 15:56 Lisas koer.ee.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#523
Dohitika
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 11
Offline Profiil

16 aastat tagasi
Tavaliselt kipub olema nii, et kahe samast perest pärit koera koolitamine ühes treeninggrupis on raskuseid tekitav.Esiteks on segavaks faktoriks teine koer, siis mees kelle juurde võib koer tahta äkitselt minna.Parem variant on, et 1kaupa siiski.1 koer ja siis 1 koer.Läheb küll kauem aega, kuid tulemus on tihtipeale märkimisväärsem.Kui koertel asjad selged, võib hakata tegema koos trenni.
Üldiselt 1x nädalas treenerikontsultatsiooni ja veel kodus 2-3x nädalas harjutada on piisav, et vähemalt 2-3 kuuga tulemus saavutada.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#535
setty
 


16 aastat tagasi
Minul on setter, käisime koertekoolis vist kokku 10korda. Alustasin kui koer oli juba 3a. Käisime, et teha ära aretusnõueteks vajalik SK. Ütlen, et kodune töö on koolituse juures kõige tähtsam. See tund või 45min koolis annab juhiseid, mida siis ise pärast iga päev jälgida.
Setter ei taha karmi kasvatust ja õpetust. Maiuse peale õpib väga hästi. Sellised tavalised käsklused, mida sina tahaks selgeks saada, saad ka ise.
Vähehaaval ja üks käsklus korraga. Kergem on tõesti vast üks koer korraga ja mitte oma koduaias õpetada. Koduaed ei ole koerale ala kus tehakse temaga tööd - õpitakse.
Kus sa asud? Ise asun Tartumaal ja ehk oskan siis ka koolitajat soovitada.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#546
moniquev
 


16 aastat tagasi
asun viimsis
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1