Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Agressiivne ja ründav koer
#6876
jussake
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

10 aastat, 6 kuud tagasi
Tere
Mure on meie 9.kuuses krantsis, kes on viimase paari kuu jooksul muutunud kohutavalt energiliseks ja ründavaks. Elame maal ja koer on üsna suur ning on pool päevast hoovipeal ketis. Päeval aga kõnnivad mööda teed naabrid lastega ja see on muutnud ta kohutavalt närviliseks. Juba kahel korral on ta keti katki tõmmanud ja jooksnud haukudes tee peale. Ta ei ole otseselt rünnanud aga ta haugub kohutavalt ja ehmatab juba sellegagi kõik ära. Tahaksin küsida Teilt häid koertekoolitajaid Tartus kes tegeleksid just sellise probleemiga? Loomulikult saan ma aru et asi on meis endas et koer on selliseks muutunud aga sooviksime seda nüüd parandada, sest muidu ei jää meil muud üle kui koer magama panna. Tore oleks kui keegi saaks jagada ka oma kogemusi sellise koeraga toimetulekul.
Ette tänades jussake
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6877
slk
Karma: 2
Aktiivne koeraja
Postitusi: 32
Offline Profiil

10 aastat, 6 kuud tagasi
Tere,

Koolitajad leiad aadressilt: web.zone.ee/ekl-kkk/

Pille LahesooTartu, Valga 52 366 06 See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Tiia Ariko Tartu 56 643 219 See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Ilvi Rimm Tartu 56 151 388 See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Piret Marmor Tartu 51 722 66 See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Esta Ratnik Tartu 7 401 484 See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Marika Mikk Tartu 56 953 517 See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Liia Leer Tartu 51 52 186
Kristina Mägi Tartu 53 461 407 See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
koertekoolitus.edicypages.com/


Edu!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6878
dirty scorpion
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 15
Offline Profiil

10 aastat, 6 kuud tagasi
Mis tõugude segu koer võib olla?
Mida teete teie oma koeraga kui ta ei ole ketis?
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1