Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koerte käitumise teemaline loeng
#7061
tartukoerasport
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 4
Offline Profiil

9 aastat, 9 kuud tagasi
29. märtsil toimub Eesti Maaülikoolis koerte käitumise teemaline koolitus "Miks koerad käituvad nagu koerad?".

Muuhulgas saab vastused järgmistele küsimustele: Miks koer ei ole hunt ja kes siis ikkagi on karja juht? Kas silma vaatav koer on ori või türann või hoopis kuulab huviga? Kas jalgratast taga ajav koer on probleemkoer? Miks kutsikad närivad susse? Miks minu koer ei leidnud oma mänguasja? Kas kurdil koeral on puue? Kui hästi me mõistame koerte kehakeelt? Kui keeruline on näha pisiasju?

Koolitab ja küsimustele vastab Tiia Ariko. Tiia töötab Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudis lektorina. Lisaks sellele on ta atesteeritud kuulekuskoolituse koolitaja, Eesti Maaülikooli loomakliinikus koerte käitumisnõustaja, Eesti Kennelliidu aretustoimkonna liige, koerakasvataja ja hobisportlane.

Koolitus algab kell 10 ja kestab neli tundi. Ruumid avame kell 9.30, et loengu toimumise ajaks oleks registreerimistoimingud tehtud. Koolitus toimub Eesti Maaülikooli ruumides Kreutzwaldi 62, Tartu (sissepääs väikeloomakliiniku registratuuri kaudu).

Koolituse hind on 15 eurot. Koolituse eest saab tasuda kohapeal sularahas või ülekandega MTÜ Tartu Koeraspordi arvele (Saaja: MTÜ Tartu Koerasport, a/a EE141010220228753226, pank SEB, selgitusse märkida „Käitumise loeng“ ja oma nimi).

Koolitusel osalemiseks on vajalik eelnev registreerumisvormi täitmine MTÜ Tartu Koeraspordi kodulehel: tartukoerasport.weebly.com/uudised

Loengut on lubatud jäädvustada ainult enda tarbeks konspekteerides, st filmimine ega lindistamine ei ole lubatud.
Ootame aktiivset osavõttu!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7065
Vicky
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

9 aastat, 8 kuud tagasi
Tere.

Mind huvitab antud loeng väga, kuid kahjuks töötõttu ei saa 29 märtsil osaleda. Kui teete ka edaspidi koolitusi sellel teemal siis sooviksin saada kindlasti infot varakult et saaksin oma töögraafikud vastavalt sättida.

Lugupidamisega,

Vicky Korju
56674228
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
www.jaljekoer.net
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1