Mine allaLehekülg: 12
TEEMA: Koeraga poodi???
#6691
Kadrihel
Karma: 3
Koeraja
Postitusi: 17
Offline Profiil

11 aastat, 5 kuud tagasi
Tänan. Arvan just samamoodi.Koer poes on normaalne- Eestlastel on mingid kompleksid ja probleemid tihti sellega, mis on normaalne. Itaalias elades ei ahhetanud keegi, kui koeraga poodi mindi või keegi kohvikusse oma suure labradori kaasa võttis...Inimestel on seal moto " ela ise ja lase teistel ka elada" aga siin...?!?!

Veelkord- karjuv ja jonniv laps või haisev jota -kodutu on TUNDUVALT vastikum ja häirivam kui ükskõik milline karvane kutsa kellegi kõrval või kotis!!!!!!! Tervitused kõigile koerasõpradele!!!=)
Viimane muutmine: 29.11.2012 10:50 Lisas Kadrihel.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6725
katlin006
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 18
Offline Profiil

11 aastat, 4 kuud tagasi
Minulgi kaks koera tööl kaasas olnud aga kaua nad ei ole kuna neil hakkab igav. Minu ülemused on õnneks loomaarmastajad ja kui probleeme ei teki siis milleks keelata. Ühele kliendile ütlesin ,et lasku uksetagant koer sisse ta ei pea ju uksetaga oma peremeest ootama. Koeraks oli taks nuuskis kõik üle ja oli rahul. Inimesed võiks olla loomade suhtes ikka hoolivamad. Räägin muidugi nendest koertest kes ei ole agresiivsed.
Jonnivate laste suhtes olen ühel nõul! Miks inimesed kellel laps karjub, nutab või teeb midagi muud kärarikast arvavad ,et see on normaalne ja teised peavad seda taluma.
Viimane muutmine: 21.01.2013 13:30 Lisas katlin006.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6758
koeruke
Karma: 16
Aktiivne koeraja
Postitusi: 221
Offline Profiil

11 aastat, 3 kuud tagasi
Miks ma pean panema oma koera sellisesse olukorda, kus ta peab taluma valjuhääldist röökivat reklaami või võimalust, et ta mõnelt ostukärult obaduse saab? Kusjuures olen käinud küll korra reisi ajal koeraga R- kioskis, kuna kuskile polnud panna, küsisin ja lubati ka.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6762
Rosin
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

11 aastat, 3 kuud tagasi
Nojah, ega probleem ei ole ju niivõrd mingites karvades vaid justnimelt selles, et enamik loomaomanikke absoluutselt ei vastuta oma looma eest. Seda lihtsalt peab ka aktsepteerima, et päris paljud inimesed kardavad koeri (hiiri, ämblikke, madusid).
Ma olin ise ka alguses üsna üllatunud, kui koeraga linnas liikuma hakates avastasin, kui palju on ikkagi inimesi, kes on valmis kahemeetrise lumehunniku otsa ronima, et vältida tillukesest kutsikast lähedalt möödumist.
Tihedasse rahvamassi koeraga minemine on vastutustundetu ka koera suhtes, sest kuigi enamik inimesi kujutavad ette, et "ei MINU loom ei ründa iialgi kedagi" siis paraku on võõrastel inimestel neid aroome, liigutusi ja muid eripärasid, mis looma võivad häirida ja palju segadust tekitada.
Küll aga võiks tõesti teha teavitustööd poeomanike hulgas, et koeri oleks võimalik jätta kiireks piimaostmiseks kuhugi veidi turvalisemasse ja valvatumasse kohta kui need uksetagused reelingud, kus samas ka suitsetatakse, pidevalt möödutakse ja vahel mõni poistekamp lausa teadlikult loomi narrib.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6767
koeruke
Karma: 16
Aktiivne koeraja
Postitusi: 221
Offline Profiil

11 aastat, 3 kuud tagasi
Eks see oleks ju hea küll, kui saaks koera kuskile jätta, isegi olen koera poe ukse taha jätnud, mida paraku pärast sellesuvist kogemust enam teha ei julge. Olen ka kartnud võimalikku togimist või tülitamist , valinud mingi privaatsema koha ja püüdnud ruttu teha, aga selle peale ei oleks eladeski tulnud, et ukse taha kinni seotud koer, krants pealegi, kellel ju mingit "turuväärtust" pole, võidakse nende mõne minuti jooksul lihtsalt ära varastada. Koera sain kätte, õnneks mingite füüsiliste või psüühiliste kahjustusteta, aga teistele hoiatuseks, väga imelikke inimesi on olemas ja tasub ettevaatlik olla.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 12