Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koer näitlejaks.
#6981
HeliLuik
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

10 aastat, 4 kuud tagasi
Tere!

Mina olen Heli Luik ja otsin uude noorteseriaali toredat kutsut! Tegemist on Allfilmi ja Eesti Rahvusringhäälingu koostööl valmiva sarjaga "Nullpunkt", mis põhineb Margus Karu samanimelisel romaanil.
Meil on kaks võtteperioodi - novembris 2013 ja jaanuaris 2014 ja koera oleks vaja mõlemal perioodil. Novembris kahel päeval ja jaanuaris kahel või kolmel päeval (täpsed graafikud selguvad aja jooksul).
Koeralt ootame head tuju ja sabaliputamisoskust . Ehk siis, liiga palju ei pea tegema. Küll aga on seriaalis tegemist väikese korterikoeraga, seega suured koerad peavad seekord koju jääma.

Ei pea olema tõukoer, aga võib, eelistame pigem heledakarvalisi, aga tagasi ei lükka kedagi. Kutsu võib ka omaniku võtteplatsile kaasa võtta (ehk oleks niipidi isegi mugavam kõigile).

Loodan väga, et lugejate seas leidub näitlejaambitsiooniga koeri - soovi korral palun kolm korda kõvasti haukuda või siis paluda omanikul ühenduda minuga.

Mina olen Heli Luik
tegevprodutsent
+372 58226500
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
www.nullpunkt.ee
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1