Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Kutsika hooldamine
#341
Bernu
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 3
Offline Profiil

15 aastat, 7 kuud tagasi
Ma ei ole endale veel kutsikat võtnud. Eelmine koer suri ära, aga ma olen nii koerasõber inimene , et ei saa olla ilma koerata. Ise olen küll 12, aga ka vanemad tunnevad, et õu on liiga vaikseks jäänud. Ma tean, mida tähendab koera võtmine. Vanemad aitaksid mul temaga tegeleda, aga põhivastutus ja kohutstus jääks minule. Mul on koeratõug juba ära valtud: berni alpi karjakoer. Tükk aega nuputasin ja lõpuks leidsin õige. Nüüd on küsimus, et kuidas teda hooldada, kui palju toitu tuleb anda jne. Tahaksin teada võimalikult palju tema hooldamisest, enne kui ta võtan. Samuti, et kuidas on võimalik talle nii tihti süüa anda(tean isegi, umbes 3-4 korda päevas)vanematel on ju töö, minul kool, aga kuidas teie sellega toime tulete(ite)?(PS!)vanematel on töö kella 5.ni, minul 3.ni.
Suured tänud vastanuile.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#388
Bertu
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 4
Offline Profiil

15 aastat, 6 kuud tagasi
Nii tihti tahab süüa ainult kutsikas. 3 kuusele piisab 3 korrast päevas täiesti. Hommikul kodust lahkudes, päeval koju jõudes ja õhtul enne magama minekut. Poole aastane on rahul ka kahe korraga.
Rohkema info jaoks tõust soovitan vaadata bernide tõuühingu kodukale (www.esakt.ee/) või pöörduda kasvatajate poole kellede kontakte leidub tõuühingu lehel rohkem.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1