Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Tuppa pissimine
#921
kersti
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

15 aastat, 10 kuud tagasi
Meie 2,5 kuune kutsu on muidu ok, toas pissib ajalehele ja kakab enamasti rõdul pingi all, vaatamata sellele, et viime teda igal võimalusel õue - nii kui ta ärkab, siis viime õue, kohe peale sööki ka, aga õues lullab niisama ringi ja esimene asi tuppa jõudes on ajaleht üles otsida ja sinna pissida. Võtsime ajalehe õue kaasa, aga ta ei saa vist ikka aru milles asi on. Kas on liiga vara tahta, et ta asjast aru saaks või on kellelgi huvitav nipp varuks? tänud ette teadjamatele.
Viimane muutmine: 22.06.2011 16:11 Lisas koer.ee.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#922
Maria
 


15 aastat, 10 kuud tagasi
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4251
sakslane
Karma: 2
Koeraja
Postitusi: 7
Offline Profiil

14 aastat, 8 kuud tagasi
Vara veel jah. Iseenesest on ta juba väga tubli, et just ajalehe peale pissima läheb. Aga tunnustage teda iga kord kui ta õue pissib poitiivse hääletooni, silituse, mängu ja/või maiusega. Tuppa pissimise eest ärge mingil juhul karistage, aga võite lihtsalt pisut pettunud hääletoonil rääkida, samuti ei järgne sellele positiivset mängu-maiust-silitust.
Siis on veel selline n-ö "rõõmupiss", kui kutsikas kohtub toas kojutulnud pereliikme või külalisega. Seda võib jätkuda päris pikaks ajaks ja selles pole midagi ebanormaalset. Ka väikestel lastel tuleb mänguhoos ja naerdes sageli piss püksi. Kutsikas või ka noor koer lihtsalt ei kontrolli veel ennast. Sellistel inimeste jaoks rõõmsatel kohtumistel võib koer pissida ka oma alluvuse näitamiseks. Siis on veel ka "hirmupiss". Nt tundlikum koer, kes on teinud mingit pahandust ja selle eest karistada saanud, võib hiljem sarnases situatsioonis pissida. Siis ei tohi koera mingil juhul karistada, vaid situatsioon mänguks keerata ja tekitada sarnase olukorra tekkimisel (nt näris esikus sõbranna säärsaapa katki ja sai karistada, nüüd pissib, kui keegi esikusse tuleb) alati positiivne mängusituatsioon, kuni hirm kaob.
Viimane muutmine: 22.10.2009 14:17 Lisas sakslane.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4756
TaksiKutt
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 11
Offline Profiil

14 aastat tagasi
mul on kodus 2 kuune taksikoer kes pissib ja kakab salaja nurka,diivani taha või jalanõudesse.
Ma käin temaga koguaeg õues ta pissib ja kakab õues ilust.
Tuppa jõudes jookseb ta kolmandale korrusele diivani taha nurka ja teeb seal veel ühe häda:angry: .


Aga ta ei tee seda tihti .
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1