Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Kutsikas ja kassid
#7348
Bellum
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

9 aastat, 1 Kuu tagasi
Meie perega liitus 7 kuune amstaffikutsikas Bellum. Peres oli juba varem 4- aastane amstaff. Koerad kohanesid kiiresti, vanem koer on kutsika suhtes sõbralik ja arvestav. Ka uues kodus paistab kutsikale meeldivat- ta on julge ja liikuv, sööb ja magab hästi.
Probleem ilmnes aga meie pere kahe noore kassiga- 2-aastased. Meie pere vanem koer on kassidega alati olnud sõbralik ja heatahtlik. Kassid on samuti koera suhtes heatahtlikud. Pole olnud tülisid - ei urinat ega küünistamist. Kassid ja vanem koer on sõbralikult koos elanud.
Uus kutsikas on kasside suhtes erakordselt agressiivne- ajab taga ja üritab hammustada. Oleme päris nõutud, kas sellist käitumist saab kuidagi muuta? Kassid on õnnetud ja segaduses. Tulevad tuppa vaid sööma ja hoovis poevad varju. Mida sellise koeraga ette peaks võtma. Meie kodus on ta elanud vaid neli päeva. Ehk saab veel midagi muuta enne, kui meie kiisud kodust ära otsustavad kolida.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7355
koeruke
Karma: 16
Aktiivne koeraja
Postitusi: 221
Offline Profiil

9 aastat, 1 Kuu tagasi
Minu arvates tuleks sellisel juhul ikkagi piirata koera liikumisvabadust, kas nt. koer eraldi ruumi kinni panna ja kasse tutvustada järk- järgult, selleks ajaks koera rihma otsa pannes ja õpetada koera kasside läheduses kas maha istuma, lamama vms., igal juhul maha rahunema ja mitte neid taga ajama.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1