Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Suure mure kutsikaga
#7461
Simbik
Karma: 1
Koeraja
Postitusi: 3
Offline Profiil

8 aastat, 2 kuud tagasi
Tere!

Meil on suur mure seoses neljakuuse kutsikaga, kes ulub üksi kodus olles. Ta ei ulu küll kaua, umbes neli-viis korda ning siis on mõneks ajaks rahulik, magab või mängib. Vahel ulub mõned korrad veel, vahel mitte. Panen arvuti iga kord filmima, kui kodus lahkun ning ise leian, et kokkuvõttes on ta küllaltki vaikselt, kuid naabritega on üle kahe päeva tüli majas.

Ma arvan, et ta ulub igatsusest, kuna on suhteliselt memmekas. Kui kodust lahkun siis puistan talle maiuseid laiali ning jätan kindlasti midagi närimiseks + mänguasjad on tal ka olemas. Koju jääb ta vaikselt ning tulles magab, videot vaadates aga selgus, et kui närimine otsa sai või pika peale ära tüütas siis ikkagi hakkab korraks ulguma.

Kas selline asi möödub vanemaks saades või kuidas kutsikat mitte-memmekaks harjutada?Hakkan varsti uuesti ka tööl käima, seega on mure suur.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7464
koeruke
Karma: 16
Aktiivne koeraja
Postitusi: 221
Offline Profiil

8 aastat, 1 Kuu tagasi
Mingil määral võib aidata, kui koer koju jäädes on suhteliselt väsinud, st. pikk jalutuskäik või mingi muu aktiivne tegevus võiks ära minekule eelneda, kui võimalus, siis oleks ideaalne, kui leida keegi, kes koera ka vahepeal välja viib ja tegeleb. Loomaarstid soovitavad igasugu feromoone vms., mis stressitaset alandavad, ise pole kasutanud, ei tea. Haukumise vastu aitab ka UH seade (saadaval ka siin veebipoes), aga kas see ka ulgumisele reageerib, ei tea. Maiustuste kättesaamise raskendamiseks sobiks ka kong- mänguasi, et rohkem aega viita.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1