Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Kutsika halb käitumine
#7520
gretskuts
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

7 aastat, 3 kuud tagasi
Tere,

Meil siis probleem u 7kuuse isase segaverelise kutsikaga. Alati kui ta oma aedikust välja saab tuleb ta inimese peale hüppama ja riietest närima. Praegu kui on paksud talveriided ei tee see midagi aga hiljem on see probleem.
Olen proovinud palju asju nt. maha kükitamist, põlvega plokeerimist, keelamist, varvastele astumist ja ka eemale lükkamist aga see kõik annab talle vaid hoogu juurde. Veel proovib ta kaitsta mind mu väikse õe eest mis tähendab et ta ei lase õel oma asju puutuda ja vahel ka minu juures olla.

Kui oskate aidata siis olen väga tänulik.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7521
Simbik
Karma: 1
Koeraja
Postitusi: 3
Offline Profiil

7 aastat, 2 kuud tagasi
Igaks juhuks küsin, et kas olete kõiki nimetatud viise proovinud natuke pikemat aega kui vaid paar-kolm korda? Endal oli samuti sarnane mure ning tundus, et mingi keelamise viis ei toimi. Siis aga avastasin, et olin kutsikat keelanud ühtel viisil paar korda ning kui see vilja ei andnud, siis proovisin kohe teist varianti. Ilmselgelt ei saanud kutsikas aru, mida ma temalt tahtsin ning jätkas halba käitumist. Hiljem hakkasin teda keelama ainult ühel viisil ning jätkasin ka siis kui ta alguses sellest väljagi ei teinud. Suhteliselt kiiresti sai ta aru, mida ta valesti tegi ning siiani on kõik toiminud. Ehk tasub katsetamist
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1