Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: AITAME TARTU VARJUPAIKA!!
#1781
matuy
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

14 aastat, 11 kuud tagasi
Tere Kallid loomasõbrad!

Täiustan seda foorumit nüüd ideega, mis pole loodetavasti väga mõeldamatu. Kuna meil on palju kodutuid neljajalgseid sõpru, siis võiksime neid Jõulude ajal natukenegi kostitada ja anda neile seda, mida nad kahjuks oma perekonnalt ei saa.
Kuna kõik need loomad, kes seal viibivad on seal just meie inimeste rumaluse tõttu ja et vähegi seda kurvastust ja kodust eemal viibimist neiletalutavamaks muuta, siis võiksime neile koos kingikoti koostada. Kingikott võiks sisaldada mänguasju ja koertele jalutusrihmasid, samuti söögikausid. Kõiki neid asju kulub päris palju:(
mänguasju ja koerte jalutusrihmasid. Kui igalt inimeselt tuleks kasvõi üks mänguasi, jalutus- või kaelarihm või kroon, oleks see rõõm ja päike mõne kurva kiisu või kutsu varjupaiganurgas.
Kui sa ise pole huvitatud, siis äkki leidub sinu tutvus- ja sõprusringkonnas inimesi, kes oleksid
Asjad võiks kokku saada hiljemalt 20. detsembriks! Ja hästi armas ja ilus oleks, kui need poleks näritud ja/või porised..!
Pakile läheb juurde kaart, kus on kõikide abistajate nimed koos soojade jõulusoovidega!
TEGEMIST ON SIIS HEATEGEVUSEGA TARTU VARJUPAIGALE!
Ootan vastukaja ja huvilisi!
Kontakt: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Teeme koos head!
Tervitades,
Margit
Teema on lukustatud. üles
Mine ülesLehekülg: 1