Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Palun aidake koera!
#3934
UnforgivenII
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

14 aastat, 2 kuud tagasi
Vabandage mu halb eesti keel, aga mul on vaja abi. Lasnamäel, Virbi peatusel 2 nädalat ootab oma omaniku üks koer. Ta on emane SLK-krants kes on 7-8 kuud vana. Ta on väga sõbralik teise koeraga, võtab toit käest, aga ta ei lase tabama ta. Mittu inimesed juba helistasid hoiupaigas, aga nad tulid ja ei saanud koera kätte ja praegu nad ütlevad et kui ME saame koera kätte ainult siis nad tulevad ja võtavad see koer hoiupaigasse. Me proovisime saada see kutsu kätte ja teised inimesed proovisid ka aga mitte keegi ei saanud. Me helistasime loomakaitse seltisse, aga see dispetser (või ei tea kes ta on) ütles et ta annab info töötjale ja VÕIB OLLA nad tee midagi. Aga seal on autod ja halvad inimesed ja halvad inimesed suure koeratega =( Võib olla keegi teab mida teha, kuhu helista? Võib olla anna koerale rohi et ta jääb magama ja siis helista hoiupaigasse?
Pilt:
Viimane muutmine: 20.07.2009 20:13 Lisas koer.ee.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#3935
koer.ee
Karma: 14
Moderaator
Postitusi: 277
Offline Profiil

14 aastat, 2 kuud tagasi
Tore, et Te muretsete, arvatavasti saab sellise juhtumi puhul aidata vaid Hoiupaik või Loomakaitseselts. Ärge omapäi kindlasti koerale rohtu andke.
Andke palun ka siin hiljem teada, kas koer jõudis Hoiupaika. Võibolla tekib kellelgi veel analoogne mure, siis on siin info üleval, kuidas tuleb sellistel puhkudel käituda.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1