Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koerte jalutamise teenus
#5212
Brazil14
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

12 aastat, 11 kuud tagasi
Tere kõigile koerasõpradele! Pöördun Teie kui asjatundjate poole küsimustega koerte jalutamise teenusest Eestis. Olen nimelt Tallinna ülikooli tudeng, kes aine Ettevõtluse alused raames peab koostama äriplaani. Kuna armastan ise väga koeri, siis mõtlesin seostada oma huvi äritegevusega ja luua ettevõtte, mis pakub professionaalset koerte jalutamise teenust inimestele, kel endal pole mingil põhjusel aega või võimalust oma lemmikuga väljas käia. Kõik tulevase ettevõtte koerajalutajad oleksid oma ala professionaalid, kel kogemust koerte kasvatamisega juba aastaid ning kes on oma lemmikutega läbinud ka mitmeid koolitusi, nagu näiteks sõnakuulelikuse koolitus. Loodav asutus oleks just koertele spetsialiseerunud. Enne kliendi lemmikuga jalutamist sõlmitaks leping, kus oleks kirjas täpsed juhised ning reeglid, kuidas peab koeraga käituma. Seda just selleks, et koer tunneks end võimalikult hästi ning omanik end muretult. Loomulikult puudutaks antud teenus veel muidgi asjaolusid, aga siinkohal ei tahaks ma pikemalt kirjeldustesse laskuda. Ootaksin hoopis Teie abi. Palun teil võtta minut aega ja VASTATA JÄRGNEVALE KÜSIMUSTIKULE, mis aitaks ettevõtte tegevust paremini planeerida.

freeonlinesurveys.co...h1o0r0l48hzy0j826081

Suured tänud vastajatele
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5214
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

12 aastat, 11 kuud tagasi
Olen vahel hädasti vajanud sellist teenust erinevatel põhjustel.Kuna elan väikeses Eesti äärelinnas,siis pole siin sellist teenusepakkujat leidnud. Kindlasti on koolilapsi,kes tahaksid jalutada koeri,aga ma ei julge neile usaldada oma 2 koeraga jalutamist.Ilmaski ju ei tea,millisesse olukorda võivad nad sattuda ja kas laps saab siis hakkama.Kui oleks tuttav ja hakkaja noor,kes õpiks minu kõrval koertega tegelema ja omaks ka ise koera,siis ei välistaks seda võimalust.Teine punkt on ju see,et pean inimese usaldama oma koju,kui mind seal pole.Nii me siis veame vajadusel oma koeri kas Tallinnasse tuttavate-sugullaste hoolde või kutsume kellegi siia.Iga kord ei sobi ju neile see aeg ja siis oleme probleemi ees ka olnud.Nii,et selline teenus oleks vajalik,aga sel juhul ka väljaspool Tallinna linna! Hea oleks,kui leiduks mõni armas inimene,kes oleks reisi ajaks nõus koera enda juurde võtma.Igal juhul ootame teie uurimistöö tulemusi suure huviga ja ka seda,mis sellest lõpuks välja kasvab!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5216
koeruke
Karma: 16
Aktiivne koeraja
Postitusi: 221
Offline Profiil

12 aastat, 11 kuud tagasi
Tallinnas keegi ju vist pakub seda teenust, teemaalgataja kindlasti saaks nende käest ka infot. Teenus muidugi on vajalik, aga loomulikult on seal olulised need vastutuse ja usalduse küsimused.
Ankeet on natuke pealiskaudne, nt. koeraga jalutamise aja pikkus ja tegelemise intensiivsus sõltub ju eelkõige koerast, ei saa ühte patta panna aktiivset jahi- või teenistuskoera ja väikest sülekoera. Aga muidu igati tervitatav algatus.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1