Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Kui suur võib olla valu, kui kaotad väga lähedase
#5632
Daxi
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

12 aastat, 10 kuud tagasi
Ma ei ole siin foorumis postitusi teinud. Nüüd teen.Neli päeva tagasi kaotasin oma koera- Daxi. Õnnetus. Pikakarvaline elurõõmus ja väga sõbralik taks kaotas oma elu kolme aastasena. Me mõlemad abikaasaga olime (ja siiani) šokis. Kodu on tühi. Tühi ja kõle.Mul on tunne, et iialgi ei saa sellest valust üle, kuigi olen vanem ja elus küllalt näinud ja karastunud mees. Ma ei uskunud, et keegi võib nii südame külge kasvada, kui nii see on.
Maailm on julm ja see vist ei tahtnud siin näha sellist elurõõmset ja ülisõbralikku koera, kellele kõik olid sõbrad, olgu see teine koer, kass või hamster.
Inimesed, hoidke oma lemmikuid, hoidke, et te ei peaks kogema sellist valu nagu mina.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5633
bono
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

12 aastat, 10 kuud tagasi
Suur,suur kaastunne.Minu sõbrake läks inglite juurde täpselt viis aastat tagasi.Siiani on raske seda meenutada. Uskuge ,uue sõbrakese võtmine aitab valust üle
Jaksu
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5634
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

12 aastat, 10 kuud tagasi
Tean hästi seda tunnet ja soovin teile jaksu selle katsumuse üleelamiseks! Minu kaastunne! Peale koera kaotust ootamatu haigushoo järel olime samuti täiesti rusutud ja šokis.Lõpuks siiski sai tehtud otsus võtta uus pereliige. kuni sinnamaani ei leevendunud valu kuidagi.Peale armsa elurõõmsa kutsika majja tulemist tundsime esimest korda peale juhtunut,et elu läheb jälle edasi.Me pole seda otsust kunagi pidanud kahetsema! Ja me mäletame ka oma vanakest . Vaatame pilte ning meenutame ilusaid koosveedetud aegu. Loodan,et saate lohutust perelt ja sõpradelt ja võib olla kunagi otsustate,et teie ellu mahub taas üks vahva väike sõbrake!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5636
bamelaberta
Karma: 9
Koeranduse guru
Postitusi: 85
Offline Profiil

12 aastat, 10 kuud tagasi
Meilgi olnud kutse mitu- neist 3 nüüd kodukase all puhkamas.nooremad lapsed käivad lilli istutamas ja nn. kalmukive kohendamas.....
Meie pere ei kujuta end kasside -koerteta ettegi..
ja ega muu aita kui uue lemmiku soetamine jah soetamine!. aga ära iial otsi nii välimiku kui iseloomu sarnasust- see võib viia selleni et hakkad oma uut lemmikut võrdlema ja siis võib ette tulla pahandusi...
tean oma esimese ja teise koera vahet. ja kahetsen et jätsin alles oma esimese pesakonna koerast just sarnase emale . kuigi mõlemad koerad olid erilised ja head - tegi esimene oma võrdlusmomendiga välimiku pärast teisele iseloomu pärast silmad ette. aga välimik ei too ju sarnasust iseloomus! mina aga seda jut ootasingi-kahjuks.
seega võtke uus sõber ja olgugi et sama tõug(või tõuta), kuid välimik just vastandlik olnule.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6013
tahankoera
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 6
Offline Profiil

12 aastat, 4 kuud tagasi
Mul juhtus hiljuti, vale diagnoosi tõttu. Arvasin millegipärast et loomaarste võib usaldada või siis et on sama tasemel nagu inimeste arstiabi. Meil pole ju koertele isegi mitte verepanka, aga lihtsalt ei olnud kursis, kuigi koer oli juba 10a olnud. Pidasin koera ennast tähtsaks ja niiväga neid foorumeid ei külastanudki üldse varem. Tõenäoliselt pidasin ma koera tähtsamaks kui tavaliselt peetakse, kuna pole eriti inimestest sõpru ja tuttavaid. Aeg siiski aitab üle saada ja juba tahaks uut koera, kuna lihtsalt niivõrd tegevusetuna tundub elu, umbes et vahi lihtsalt lakke. Mul näiteks vahetult peale koera kaotust läks tervis niivõrd käest ära, pea hakkas valutama ja igalt poolt tundsin nii halvasti et tekkis juba paaniline hirm enda tervise suhtes, saigi ise ka arstil käidud.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1