Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Võõrad koerad koos koera omanikuga mu talumaadel.
#6147
Tommi Omanik
Karma: 1
Koeraja
Postitusi: 3
Offline Profiil

10 aastat, 11 kuud tagasi
Üks on keti otsas, teine jookseb vabalt ringi. Vahel on ka mõlemad lahti. Olen jalutajaga rääkinud , et pange koerad kinni või ärge käige siin, kui te koeri kinni ei pane. Nagu kiusu pärast käiakse mu hoovist läbi ja koerahunnikud ka jäävad maha. Mis teha selliste koertejalutajatega? Ega ma siis oma koera kinni pea hoidma.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6149
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

10 aastat, 11 kuud tagasi
Üks nõks oleks kindlasti krundi piiridesse panna üles hoiatavad sildid kirjadega "eramaa" (kuidas mulle need ei meeldi tegelikult!) ja eriti suurelt "Ettevaatust kurjad koerad".Mõjub kindlasti ja teeb olemise vägagi ebamugavaks isegi siis,kui silmnähtavalt mingeid murdjaid silmapiiril pole. Siis tekib ikka kuskil kuklas mingi ohutunne,et aga äkki ikkagi...ja siis kaob tahtmine seal vabalt koertega ringi patseerida varsti ära. Kahjuks lihtsalt rääkimine kõigile ei aita.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6153
koeruke
Karma: 16
Aktiivne koeraja
Postitusi: 220
Offline Profiil

10 aastat, 11 kuud tagasi
Küsimus tegelikult kuulub pigem juriidika valdkonda, mitte koertefoorumisse. Võõrastel talumaadel liikumist reguleerib igaüheõiguse seadus, mille järgi tohib liikuda valgel ajal, v.a. istandikud, tarastatud alad jms. (peast ei mäleta). Koduhoovi ei ole võõrastel inimestel üldse asja, ei koertega ega ilma (ise olen ka taolise probleemiga hädas olnud- issanda loomaaed on rikkalik). Konkreetset nõu soovitaks küsida mõnelt juristilt (võib- olla on ka mõni foorum), mõnelt valla ametnikult või korrakaitseorgantelt.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1