Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koerahotell
#6987
k2tlyn
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

10 aastat, 9 kuud tagasi
Tere koeraomanikud!

Tahtsin uurida, kui palju teist kasutab koerahoiu teenust? Mul on prantsuse buldog ja kahjuks ei saa tavalisse koerahotelli viia ning pikemaks ajaks pole võimalik sõprade juurde ka jätta. Kuidas teie oma mure lahendate kui on pikem väljasõit või muu taoline üritus? Need, kes on viinud oma koera hotelli, kas see otsus tuleb teil raske südamega või usaldate hoiukodu inimesi nii palju, et viite juba hea meelega? Kas teile on tähtis ka, milline see koht välja näeb või piisab sellest, et te teate, et te koer saab kaks korda päevas jalutada ja ilusti kõhu täis?

Tänud ette!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6988
Grets
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 13
Offline Profiil

10 aastat, 9 kuud tagasi
Tere,
Oman ka prantsuse buldogi. Siiani olen koertehotellita läbi saanud, sõpradelt-tuttavatelt olen abi saanud. Hotelli ma enda koera ei söandaks viia, kuna ta hakkab stressama ka juba siis, kui on mu vanemate juures. Tuttav koht ja tuttavad inimesed, aga kui perenaist pole, siis keeldub söömast ja jalutamast.
Tutvusin eile koertekoolis meesterahvaga, kel endal 8-kuune mops. Tema rääkis, et pakub väiksemat tõugu koertele hoiuteenust (Tallinnas). Selles suhtes tore projekt, et ilmselt tunneb koer end seal kodusemalt kui hotellis ja mängukaaslanegi omast käest võtta.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1