Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koerajalutaja Tartus
#7018
Prochepy
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

9 aastat, 9 kuud tagasi
Koeraomanikud Tartu linnas!

Õhtuks tekkisid plaanid, aga ei ole koera kuhugi seniks jätta ja aega temaga jalutada? Vaja minna paariks päevaks kodust eemale ja lemmikut kaasa ei saa võtta ning vaja kedagi, kes tema eest hoolitseks? Või tead, et vanaemal-vanaisal või mõne eakamal tuttaval on nüüd talvel koeraga halb jalutamas käia, sest kõikjal on libe?

Siis võite julgelt minu poole pöörduda. Nimelt, olen 18-aastane neiu, kes tegeleb vabast ajast koertega ning väikse tasu eest olen nõus teie lemmikuga jalutamas käima, teda hoidma-söötma-jootma kuni ise näiteks perega olete kuskil kaugemal reisil või on muud asja ajamised.
Kogemust on mul koertega väga palju ja erinevate tõugudega, alates taksidest, lõpetades berhardiini ja bullterjeriga. Tartu linna piires olen koerte jalutamisega tegelenud nüüdseks üle 1 aasta ning siiani on kõik läinud väga hästi ja sujuvalt ning loomaomanikud on minuga rahul olnud.
Kui Sul oleks minu abi vaja, siis võta julgelt minuga ühendust meili teel ( See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ). Alustuseks piisab, kui räägite mulle natukene enda koerast, mis talle tavaliselt meeldib/ei meeldi (paitamised, kratsimised jne), milline on tema iseloom, kui vana ta on ja mis tõust, kuidas teiste koerte läheduses käitub ja Teie enda asukoht Tartu linnas ning muid asju saab juba siis edasi arutada.

Küsimusi võite ka kommentaaridesse kirjutada, aga huvi-soovi korral kirjutage mulle emailile.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1