Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Kutsikas ei tunne mängimisest rõõmu
#6364
Danae
Karma: 2
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

11 aastat, 10 kuud tagasi
Tere!

Mul on selline mure, et kui ma hakkan oma kutsikaga mängima, siis ta küll mängib, aga ta eelistaks lihtsalt nii sama tuigerdada.Kohe kui mina lõpetan hakkab ta midagi muud tegema nagu nt istub maha ja vaatab lihtsalt kuhugi suunda.Minu kutsikas on nelja kuune saksa bokser.Kas keegi oskaks mulle midagi soovitada?
Aitäh!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6365
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

11 aastat, 10 kuud tagasi
Bokser on väga aktiivne ja arukas koer.Nelja kuune kutsikas pole enam ka nii pisike,et ei oskaks mängida ja uudishimulik ning tegutseja peaks ta olema nagunii. Kas ta on kogu aeg olnud selline? Kui aktiivne ta muidu on? See tähendab,et ehk on ta hetkel väsinud ja pole seepärast mängust huvitatud? Mismoodi teie omavaheline mäng käib? Kutsikat nägemata on raske midagi oletada,aga ka omaniku poolt on juba märgata,et midagi on justkui viltu.Muidu poleks siia ju küsimust saadetutki. Soovitan kontrollida looma tervist igaks juhuks (valu).Kui see korras,siis võiks abi saada kasvatajalt ja koolitajalt. Nelja kuuselt hakkavad ka hambad vahetuma.Ehk on ka sel om osa,et suu on natuke hell praegu.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6366
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

11 aastat, 10 kuud tagasi
Bokser on väga aktiivne ja arukas koer.Nelja kuune kutsikas pole enam ka nii pisike,et ei oskaks mängida ja uudishimulik ning tegutseja peaks ta olema nagunii. Kas ta on kogu aeg olnud selline? Kui aktiivne ta muidu on? See tähendab,et ehk on ta hetkel väsinud ja pole seepärast mängust huvitatud? Mismoodi teie omavaheline mäng käib? Kutsikat nägemata on raske midagi oletada,aga ka omaniku poolt on juba märgata,et midagi on justkui viltu.Muidu poleks siia ju küsimust saadetutki. Soovitan kontrollida looma tervist igaks juhuks (valu).Kui see korras,siis võiks abi saada kasvatajalt ja koolitajalt. Nelja kuuselt hakkavad ka hambad vahetuma.Ehk on ka sel oma osa,et suu on natuke hell praegu.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1