Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koer peale keisrilõikega sünnitamist
#5929
anettn
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

12 aastat, 7 kuud tagasi
Tere, mul on selline mure, et minu kuldne retriiver sai 2 päeva tagasi kutsikad, keisrilõike teel, sest kutsikaid oli kõhus ainult 2, kuid nüüd juba 48 tundi tundi möödas ja koer ei taha kutsikatest praktiliselt mitte midagi teada, kui üritame kutsikaid tissi sööma panna, siis haugatab koer väga kurjalt ( mis ei ole üldse tema moodi) ja terve imemise aja uriseb kutsikate peale, rääkimata veel sellest, et ta neid ei limpsi, oleme püüdnud talle neid nuusutada anda jms, aga ega seegi tal ilma urisemiseta välja tule. Arst soovitas söömise ajaks suukorvi kasutada, eks me seda peamegi tegema kutsikate ohutuse pärast, anname koerale ilusti ravimeid, valuvaigisteid. Ta sööb,joob korralikult ja temperatuur on ka OK, aga on koguaeg omadega väga läbi ja tujutu.
Kas kellelgi on kogemusi või soovitusi või on kuulnud,et kas see ongi võimalik, et koer ei võtagi pisikesi mitte kunagi omaks ja peamegi jääma kogu aja neid sedamoodi söötma ja 24/7 nende valves olema !?
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5933
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

12 aastat, 7 kuud tagasi
Omal kogemust ei ole,kuid kuulnud sellistest juhustest olen.Jääb loota,et paranedes ehk läheb asi paremaks,aga mingit garantiid anda ei saa. Kuna see pole päris tavapärane olukord,siis kogenud vet.arst oskab ehk nõu anda.Peate ka arvestama võimalusega,et kasvatate need kutsikad ise üles ilma emase koera abita.See on suur töö! jaksu teile!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1