Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Peale puugi hammustust nahal punetav laik
#5356
fruslana
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

9 aastat, 6 kuud tagasi
Tere.Minu koera suvel hammustas puuk selle kohapeal on nüüd tekkinud punetav laik ja koorik ka peal (ümber tekkinud sama sugused täpid). helistasin loomaarstile ta soovitas teha süsti, vastu infektsiooni, aga sel süstil on väga kõrge hind.
Tahan küsida kas on tabletid-antibiootikud, mis sel juhul aitavad. tahaks oma lemmiku aidata aga süsti peale pole raha. aidake palun. Ettetänades.
Viimane muutmine: 20.06.2011 00:20 Lisas koer.ee.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5357
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

9 aastat, 6 kuud tagasi
Kahjuks ei tea me,mis süstid arst määras ja alternatiivse ravi osas saab ellkõige inot ikkagi arsti käest.Vähemalt ühe antibiootikumi puhul on mul kogemus,et süstina tuleb see tunduvalt odavam kui tablettidena.Sealjuures on süstides lihtsam ravida näiteks sellist koera,kellele on raske tabletti sisse sööta.Palun räägi siiski veel oma koera arstiga ja vahel annab kokku leppida,et maksta saab mitmes osas(ehk siis kogu summat ei pea korraga tasuma).Ehk saab siis seda ravi koerale võimaldada.Tundub,et tegemist on borrelioosiga ja selle raviks kasutatakse tõesti antibiootikume.Vähemalt inimeste puhul võib ravi olla umbes kuu aega pikk.Nii,et see võib ka hinna kõrgeks teha.Oleneb paljuski ka koera suurusest.Igal juhul ei või seda asja niisama jätta.
Viimane muutmine: 27.12.2010 20:25 Lisas koer.ee.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1