Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: grooming Jõhvi moodi
#6452
merileps
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

11 aastat, 3 kuud tagasi
Soovin järgmist teadet edastada võimalikult paljudele koeraomanikele, sest see, mida kogesin 28.mail mina, ei soovi ma ka vaenalstele mitte.
Meie pere kuldne retriiver on seni käinud karvahoolduses Kõrvekülas Kersti juures. Aga kuna tema on pidevas liikumises, siis otsustasime lähemalt otsida. Jõhvi loomaarst teadiski öelda, et siinkandis tegutseb firma Dog Grooming (nii on vähemalt reklaamplakatil kirjas - pesevad, pügavad, trimmivad jne). Võtsime ühendust algul telefonitsi. Venelanna ütles, et jaa, ta teab kuldseid retriivereid küll ja teeb ära, järjekord on umbes nädal.
Viisime oma koera sinna ja palusime teha lühemaks. Ütlesime, et läheb näitusele (arvasime, et siis on eriti hoolas).
Ja oligi - kui nelja tunni pärast koera kätte saime - pidin saama shoki - kuldsest retriiverist oli tehtud PUUDEL!!!! Selg täiesti karvutu!

Hetkel olen endast nii väljas (õnneks võtsin koera kätte saades kasutusele kõik venekeelsad sõnad, mida ma asjast arvasin).

Aga kõikidele teistele koeraomanikele tahan öelda, et Jõhvi Jaama 25 ärge oma koeri hooldada viige - see näitsik seal on näinud ainult ühte tõugu - see on puudel - ja kui sedagi.
Ma olen väga tänulik, kui koer.ee levitab minu informatsiooni võimalikult erinevates koerakasutajate ringkondades.

Oma armsa lemmikuga õnnetu
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1