Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Halb kogemus! Valdeku loomakliinikus
#6629
pisike 1
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

11 aastat, 1 Kuu tagasi
Külastasime 27.09.12 Valdeku loomakliinikut murega, et meie 6.aastasel cavalier spanjelil on tasakaaluhäired ja väga kehva söögiisu. Tehti röntgen, vereanalüüsid ja ultraheli, mille tulemusel avastati palju vedeliku kõhus. Vedelikust võeti proov, mis oli läbipaistev. Saime kaasa kolmed tabletid( 2 vee välja ajamiseks 1 põletiku raviks) ja edasi suunati meid Viljandisse südamearsti juurde. Kas ma võin edasi anda beebitoitu? Vastati mulle jaatavalt. Viljandi jõudsime 03.10.12 (kahjuks võtab südamearst ainult üks kord nädalas vastu) Vaadati üle kohe meie analüüsid ja samuti röntgen, mille tulemusena ütles arst meile, et TEID ON SAADETUD VALE ARSTI JUURDE. MEIE CAVALIERI SÜDAMEGA ON KÕIK KORRAS. SAMUTI NÄITAB SEDA VÄGA SELGELT KA KAASAS OLEV RÖNTGEN. Seisund cavalieril oli väga halb, pikast sõidust olid nüüd juba krambi hood (süda pidas väga hästi vastu) Südamearsti väga kiirele tegutsemisele saadeti KOHE meid juba edasi Tartu Maaülikooli väikeloomakliinikusse. Cavalier jäi ööseks kliinikusse, meile helistati ka kell 00.00 ja anti teavet seisundist. Järgmiseks päevaks oli seisund halvenenud ja maksa töö väga kehva. Tehti uus analüüs, mis oli nädalaga VÄGA, VÄGA KEHVAKS läinud ja põhjustanud seda kõike. NÜÜD OLI TEADA PÕHJUS, KUID JUBA LIIGA HILJA. MEIL EI OLE ENAM KÕIGE KALLIMAT SÕPRA
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6630
Marilee
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

11 aastat, 1 Kuu tagasi
Väga, väga kurb
Mis lõpuks põhjus oli? Kas Valdekusse kommenteerisite ka juhtunut?
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6631
pisike 1
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

11 aastat, 1 Kuu tagasi
Põhjus oli maksas, miks vedelik tekkis ei tea siiani? Kuid analüüsid, mis tehtud Valdekus olid veel päris head võrreldes nädal hiljem Maaülikooli loomakliinikus. Kirjutasin sõnumina FB. Valdeku loomakliinikusse ( ei ole tänini mulle vastanud), ei suuda nendega telefonis rääkida.
Väga suured tänud saan ma öelda Viljandi Männimäe loomakliinikule ja Maaülikooli väikeloomakliinikule.
Kui tulevikus endale uue kutsa võtame, teame kus abi saab. Ainult hind oli liiga kõrge mis me maksime, meie kallist sõbrast ilma jäämine. Peres on kolm last ja pisem aastane, kes otsib toas ikka oma sõpra.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1