Mine allaLehekülg: 12
TEEMA: Millist loomakliinikut Tallinnas soovitate?
#4389
bamelaberta
Karma: 9
Koeranduse guru
Postitusi: 85
Offline Profiil

14 aastat tagasi
meil head kogemused T.Toometi kliinukuga ja hiljuti hea kogemus Billy kliinikuga-meeldiv suhtumine ja käitumine nii koera kui ka minu endaga. üks väga hea kliinik on veel Pärnus Terveks-seal tohter H.Jürindi
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4390
koer.ee
Karma: 14
Moderaator
Postitusi: 277
Offline Profiil

14 aastat tagasi
Mul on väga positiivsed kogemused Toometi kliinikuga, Valdeku kliinikuga ja Viimsi kliinikuga.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4392
slk
Karma: 2
Aktiivne koeraja
Postitusi: 32
Offline Profiil

14 aastat tagasi
Sama siin. Valdeku, Billy, Toometi ja Viimsi kliinikutega kõik kogemused väga positiivsed. Viimsi kliinikusse olen paar korda oma probleemiga nö sisse sadanud ilma registreerimata ja pole veel kordagi minema aetud või nina kirtsutatud. Alati on leitud aega tegeleda. Need nö sisse sadamised on olnud pool juhuslikud, kas peale trenni või mingit muud tegevust kuna olen läinud mingit vajaliku ravimit ostma, siis on kohe küsitud, et kas koer kaasas ja too aga näitamiseks ette. Vaevalt nad seda loevad, aga igal juhul suured tänud Elole ja Kadile.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4395
katlin006
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 18
Offline Profiil

14 aastat tagasi
Siis kui mu koerla oli kasvaja sain päris mitmes rännata.
Muidu käisin koguaeg Billis ei olnud midagi halba öelda kuni sinna maani ,et nad ei pidanud enam vajalikuks opi teha ,et oleks selge kas koera annab veel päästa või mitte. Tulid sellised ebamäärased vastused ja et tuleb magama panna ja kõik. Nad saatsid veel valdekusse kus tehti ultraheli. Mulle tundus see koht mitte väga hügieeniline(see minu arvamus). Kuna ma ei tahtnud veel alla anda ja mu koer tähendas mulle liiga palju et lihtsalt magama panna ja kõik. Siis helistasin Maxi loomakliinikusse rääkisin oma jutu ära ja nad kutsusid kohale. Nad helistasid veel eelnevatesse kliinikutesse et infot küsida kuid olid siiski nõus opi tegema. Ainuke asi oli see ,et kui kasvaja liiga kaugele arenenud siis panevad magama. Kahjuks nii see läksgi. Aga siiski kiidusõnad et nad olid nõus seda tegema mitte lihtsalt ei loobunud. Ma siiani mõtlen et kui oleks op kohe tehtud kas siis oleks andnud midagi päästa.
Ei saa öelda et Billi tohtrid ei oskaks oma tööd aga nad oleks võinud lihtsalt kõik võimaliku teha.
Västrikus olen ka käinud ja tundub päris ok.
Me käime nüüd Tiina Toometis ja olen enamus arstitega väga rahul aga nagu igalpool on ka erandeid. Billy kliinikus oleme käinud naha-arsti Svetlana Belova juures ja tema mulle väga meeldib. Mul koer ei usalada üldse inimesi aga temaga on teine lugu. Ta oskab koeraga ilusti rääkida mahedal toonil. Koer harjus temaga väga ruttu ja lasi ilusti proovide jaoks karvakesi välja kitkuda.
Viimane muutmine: 25.01.2013 15:16 Lisas katlin006.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4507
meelis1973
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

13 aastat, 11 kuud tagasi
Olen käinud aastaid Pirita loomakliinikus tohter Piret Hintsu vastuvõtudel, kui on mu lemmikul mingi tervise häda,Olen tema tööga väga rahul.Olen ka koju kutsunud oma lemmikut aitama on tuldud ka siis,olenemata kalendripäevast kas on punane või must.Soovitan soojalt
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 12