Hiina miljonär maksis koera eest üle 600 000 dollari
Hiinas käis üks miljonär endale soetatud uue lemmiku eest välja üle 600 000 dollari.
Naine maksis tiibeti mastifi eest kokku 695 330 dollarit (7,4 miljonit krooni), vahendab Elu24 China Dailyt.

Miljonär andis käsu, et kui ta oma koeraga Qinghaist koju Shaanxi provintsis asuvasse Xi`ani tagasi saabub, siis peab teda tervitamas olema 30 luksuslimusiinist koosnev konvoi. Naine saigi oma tahtmise ning teda oli kodulennuväljal ootamas 30 musta Mercedest, mida turvasid kaks SUVd. Ka olid teda loosungitega tervitamas mitmed koeraomanikud, kes kandsid mastifit ülistavaid plakateid.

Naise autojuht võttis tema ja ta uue lemmiku peale ning autokolonn sõitis läbi linna. Miljonärist naise sõnul kulus tal ja ta sõbral üsna kaua aega, enne kui nad sobiva tiibeti mastifi leidsid.

«Kullal on hind, kuid see koer on hindamatu,» sõnas hiinlanna. Hiina majandusareng on tekitanud suure hulga uusrikkaid, kellest suur osa on miljonärid.

Selle aasta kevadel avaldatud andmete kohaselt  on Hiinas 825 000 inimest, kelle varanduse suuruse on üle kümne miljoni jüaani (18,6 miljonit krooni). Neid on Hiina rahvastikust 0,06 protsenti. Enamik Hiina miljonäre tunnistas, et globaalne majanduskriis ei ole nende sissetulekuid vähendanud.  
Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #1 katij 2009-09-13 16:08
päris jube aga ma ostan endale ka mastifi!;-)
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.