Hoiupaika toodi kohutavas seisukorras koer
Stroomi rannast leiti kohutavas seisukorras koer, kes oli lastud kasvajaid nii täis kasvada, et need veriste kärnade poolt ümbritsetuna juba ta kehaõõnsustest välja punnitasid, vahendab Postimees. Tagatipuks oli keegi looma ise opereerida üritanud!

Eile pärastlõunal toodi hoiupaika bokserilaadne koer. "Koera seisundi kirjeldamiseks ei jätkuks meil sõnu," seisab hoiupaiga kodulehel. "Kasvaja oli suus, koeral oli mitu rinnanäärmekasvajat ja emakakasvaja."

Keegi oli seda pruuni-valget koeravaret ka opereerinud. "Lahti löönud ja mädanevaid kasvajaid üritanud kokku korjata. Haavade järgi otsustades tehti seda koduste vahenditega ja oskamatu inimese poolt."

Fotodelt on näha ka see, et keegi ei olnud koeral väga pikka aega küüsi lõiganud.
Hoiupaiga veterinaar otsustas õnnetu koera piinad lõpetada ja lasta ta vikerkaare taha puhkama.

Hoiupaik ei soovita fotosid vaadata lastel ega nõrganärvilistel.

Julgetel, kes suudavad pilte vaadata ja pildil oleva koera ära tunnevad, palub hoiupaik koera omanik üles anda. "Me peame tegema kõik selleks, et see inimene endale enam kunagi looma võtta ei saaks."

Eesti Bokseriühing on välja pannud 1000 EEK vaevatasu sellele, kes aitab leida inimese, kes on pannud toime võika kuriteo Stroomi rannast leitud bokserilaadsele koerale.

Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #2 Kk 2009-04-28 21:07
jube minul ka oli koer ja tal oli põsel üks 8cm,4mm pikk mädapunn!!!see et me teda arsti juurde ei viinud ja meil raha polnud ei tähenda et me oleme sellised omanikud nagu sellel koeral
 
 
0 #1 koeraomanik 2009-04-28 15:09
Ilmselt on peremehe näol tegemist vaimselt väärastunud või haige inimesega.
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.