Hooletusse jäetud saksa lambakoer Hobo tegi kõigile ära
Sügelistega kaetud, alatoitumuse all kannatava ja käimist segavate ülipikkade küüntega Hobole ennustati vaid kolme elupäeva, kuid vapper koer näitas kõigile, et suudab ka kõige raskemast olukorrast väikese abiga välja rabeleda, vahendab Eesti Päevaleht Online.

Kui hooletusse jäetud Saksa lambakoer Hobo loomaarstide järelvalve alla viidi, ei olnud alguses võimalik isegi tema tõugu kindlaks teha, kuna loom oli niivõrd kõhnaks jäänud, kirjutas DailyMail.

Seda, kelle hoole, või siis pigem hooletuse all 12-aastane Hobo enne arstide kätte sattumist oli, ei oska keegi arvata.
Möödunud aasta suvel leiti piinlev koer Inglismaal Northamptoni loomakliiniku juurest niivõrd kehvas seisus, et keegi ei lootnud looma paranemisesse.
Hobo enne
Sealsed loomaarstid tahtsid koera küll koheselt magama panna, kuid andsid talle kolm päeva aega, et näha, kas on mingisugust paranemislootust.

Pärast seda jäi Hobo mitmeks nädalaks loomaarstide hoole alla, kuni läbi kohaliku meediakanali hakkas tema vastu huvi tundma perekond Butchersid.

nad viisid Hobo enda juurde koju 29-ndal augustil, mis on nüüd ka koera uus sünnipäev.

Hobo elab nüüd rõõmsat elu koos kümne koera, kümne minikaamli, seitsme kitse, 17 poni, 240 papagoi ja veel mõne loomaga Buthersitele kuuluvas farmis.
Fotol Hobo sellisena nagu ta leiti, ning hiljem kui ta juba kosunud on.

Loe Hobo teemal ka seda artiklit:
RSPCA - koerte väärkohtlemisi on lisandunud kolmandiku võrra.

Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #2 hedvig 2009-01-05 23:32
Saksa lambakoera Hobo peaaegu surnuks näljutanud briti mehelt võeti 25 aastaks loomapidamise õigus, kuid vanglakaristuse st mees pääses.

Lisaks jääb jõhkardist koeraomanik Joy Battison jääb 12 kuuks järelvaataja hoole alla, kirjutab The Sun.
 
 
0 #1 Kersti 2009-01-04 20:56
Nii kahju et nii kena koer hooletusse oli jäetud. Aga olen õnnelik et ta endale taas kena kodu leidis, kus ta eest hoolitsetakse hästi!
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.