Active Image“Gables Farm Dogs' and Cats' Home” Plymouth's, varjupaiga 101 aastase ajaloo jooksul juhtus üks suurimaid imesid. Nimelt leidis nende varjupaiga elanik, koer Jenny, pärast 11 aasta pikkust ootamist endale kodu, märkis dailymail.com.

Koer Jenny veetis oma 77 koera aastat varjupaigas ja on Inglismaa kõige kurvema kuid õnneliku lõpuga “kõige soovimatuma” varjupaiga koera  rekordi omanik. Eelmine soovimatu koera rekord oli 12 aastase kolli Erroli nimel, kes veetis 10 aastat Wickfordi, Essex  koerte kennelis ja leidis lõpuks endale samuti kodu.

Jenny leiti 1997 aastal seotuna laternaposti külge ja sealt viidi ta Plymouth´s asuvasse varjupaika Gables Farm Dog ja Cats Home.

Kui Jenny varjupaika saabus, oli ta närvis ja agressiivne, võttis aega et võita tema usaldus Paljud varjupaiga külastajad loobusid temast just tema vanuse tõttu. Jenny uued omanikud Pat ja Mary Caffery Paigntoni Devonist olid liigutatuid Jenny eluloost.

“ Ta haukus meie peale, kui me teda kohtasime.Vaatasime veel pisut ringi ja läksime tagasi tema juurde ja otsustasime, et ta saab meie omaks. Meil on alati koerad olnud ning hiljuti kaotasime oma viimase koera, Gemma ning esimest korda 20 aasta jooksul, oleme olnud koerata. Kutsikad leiavad alati kodu, kuid varjupaiga vanemad koerertel nii hästi ei vea,” ütles Jenny omanik Pat Caffrey.

„Oli vahva vaadata, kuidas ta hüppas autosse mitte enam varjupaiga tagaaeda,“ ütles varjupaiga juhatajaTony Harris.

Jenny on oma uue pererahvaga koos olnud juba kolm kuud ning elab seiklusrikast elu. Ta armastab kohalikul rannal joosta, ajada palli taga ja vees sumada. Väärikas eas nagu Jenny on, armastab ta kõige rohkem vaikust ja rahu.

 Varjupaik Gables Farm Dogs' and Cats' Home  Inglismaal Plymouth's, on vanimaid loomade heaolu heategevusasutusi ja kategoorilisemaid eutanaasia vastaseid. Meeskonna kinnitusel tõestab  Jenny juhtum veelkord, et ei tohi kodu leidmisel lootust. kaotada.

Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.