Inglismaal pakub pubi koertele oma õlutBrandling Villa pubi Newcastle'is pakub nüüdsest koertele alkoholi- ja mullivaba õlut. Jook on linnaseline ja maitseb nagu õlu, kuid on mõeldud spetsiaalselt koertele - see ei kihise, ei ole alkohoolne ja on maitsestatud lihamaitseliste ainetega.

Pubi omanik Cave Darr ütles, et nad tahtsid pubisse luua loomasõbralikuma atmosfääri - seetõttu hakkasid nad sellist õlut müüma, kirjutab DigitalSpy. Neljajalgsetele klientidele õlu maitseb, tellitud on juba uus partii USAst kus koerteõlu toodetakse. Cave Darri sõnul on neil tekkinud ka juba püsikliendid.

"Inimesed näivad arvavat, et see on pisut hullumeelne - me hoiustame seda külmikus tavaliste õlude juures ja kliendid küsivad, mis see on. Tavaliselt arvatakse, et see on tavaline õlu, millel on lihtsalt naljakas nimi," ütles ta.

Pubil on nüüdsest koertele aga juba terve erimenüü. "Koerad jõid muidu vett ja sõid küpsiseid, aga nüüd tegime me eraldi koertemenüü - see on põhineb traditsioonilisel Inglise köögil, mis on muudetud loomasõbralikuks."


Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.