Jõhkardid peksid Narvas väikest koera
Jõhkardid peksid eile õhtul Narvas julmalt läbi ja viskasid vastu asfalti väiksemat kasvu koera. Pealtnägijad kutsusid politsei, kuid peksjatel õnnestus põgeneda.

Esmakordselt on loomakaitsjad loomapiinaja tabamiseks pannud välja 5000-kroonise vaevatasu. Ida-Virumaal leidis sel nädalal aset kaks jõhkrat lemmiklooma vastast kuritegu, mille tagajärjel on üks koer surnud, teine võitleb end rasketest vigastustest tagasi elule. Rakvere väikeloomakliinikus tehtud röntgenpilt näitas, et koeral on lisaks ka varasemaid välja ravimata vigastusi, mis annavad tunnistust eelnevast väärkohtlemisest, teatas Virumaa kodutute koerte varjupaik.

Varjupaiga teatel on koer vaatamata läbielatule sõbralik ja leebe. Tugevalt lonkav koer vajab lisaks muhkude-vorpide tervendamisele ortopeedilist ravi.

Teisipäeva õhtul sattus üks kiviõlilane võika leiu peale - kella 20.00 ajal leidis ta Sonda vallas Uljaste soos järvest koti, milles oli koera laip koos kividega.

Virumaa varjupaik koostöös Ida prefektuuriga ootab pealtnägijate vihjeid, kes olid nende kuritegude toimepaneku tunnistajaks või teavad midagi koerte omanikest. Kontakteeruda saab telefonil 53090510 või See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

Kui tunned, et see paljukannatanud koer väärib pärast kannatusterohket elu hoolitsust ja uut armastavat kodu, palume teha annetuse Varjupaikade MTÜ kontole 10220068203017 märksõnaga "Narva koera ravi"
Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #2 anu7 2009-08-16 15:27
No selles Eestmaa kandis domineerivadki vist rohkem jõhkardid.......
 
 
0 #1 inna seinre 2009-08-13 14:21
Kes küll on sellised inimjätised.Mulle kuidagi ei meeldi kui keegi sõimab teist seaks või lehmaks või kellekski muuks loomaks.Ainult inimene on selliseks asjaks suuteline,Vaene loomake.Loodan,et saad terveks ja leiad endale hea ja armastava kodu.Võtaks endale,kuid mul on kaks koera,kellest üks leitud.Ja ise olen üksi.Kuid 100 krooni leian ma sulle kindlasti.Ikkagi väike edasiminek,teis tele juurde.
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.