Kadrina vallast leiti maantee ääres lebanud koer
16.09 leidsid kohalikud Kadrina vallast Jõepere lähedalt maantee ääres lebava jõuetu väga õnnetus seisundis pisikese koera, kes oli suure tõenäosusega visatud tee peale ning jäetud saatuse hooleks.

Koera seljalt ja külgedelt oli nahk korpadena maas ning tema kõrvades ja igemetes mädane põletik.
Loom oli juba pikemat aega olnud ilma hädavajalikust veterinaarsest abist ning piinelnud. Koer viibib hetkel ravil Rakvere väikeloomakliinikus, kus ta sai esmaabi ja turgutust ning teostati vereanalüüsid.

“Koera leidjad küsitlesid kohalikke, kuid keegi teadnud koera päritolust midagi,” rääkis varjupaiga juhataja. “Viisime ta Rakvere väikeloomade kliinikusse, tema ravi on alustatud ning ellu jääb ta kindlasti, kuid täpsema info saame õhtuks.”
Kadrina vallast leiti maantee ääres lebanud koer
Varjupaik palub heade inimeste abi koera ravikulude kompenseerimisel ning hooldusel tema elule turgutamisel Varjupaikade MTÜ, a/a 10220068203017 märksõnaga "kadrina koera ravi".

Kui keegi teab midagi koera päritolust ning võimalikust hülgamisest, palume ühendust võtta varjupaigaga tel 53090510 või See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #1 liska 2009-09-18 16:51
J U B E !!!!!!!!!!!!:o: sad: Vaene kutsu!!!!:sad:
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.