1Kadriorus tehakse Koerust0. oktoobril kell 10 vallutavad Kadrioru pargi koerasportlased. Kümnendat korda toimub üritus nimega Koerus, kus orienteerumises ja erinevate ülesannete täitmises katsuvad omavahel jõudu koerad ja nende omanikud.

Võistlus toimub mitmes klassis - on pika ja raskema rajaga võistlusklass, aga ka kolm kergemat rada harrastajatele, noortele ja kutsikatele. Osalema ootame kuni 100 koera, neist pooled võistlusklassis. Osalemine ei ole piiratud koera tõu ega oskustega. Koerus on atraktiivne üritus ka pealtvaatajatele. Kui seni on Koerused toimunud metsas, siis nüüd toome koerasagina keset Kadrioru parki, kus kõigil on võimalus toimuvat lähemalt jälgida. Eriti põnevad on lisaülesanded, kus pannakse proovile koerajuhi ja koera koostöövõime. Seekordsel juubelikoerusel oleme valinud lisaülesanneteks senistel Koerustel osalejate poolt parimateks valitud katsed. Parimatele on auhinnad on välja pannud ...

Esimene Koerus toimus 2007. aasta kevadel ja sellel oli 7 osalejat. Lühikese ajaga kogus Koerus populaarsust ja osalejate arv on kasvanud üle kümne korra. Oma põhiolemuselt on Koerus jäänud muutumatuks - pakume toredat seltskonda, uusi sõpru ja võimalust toredaks ajaviiteks värskes õhus koos oma lemmikuga.

Tule osalema või vaatama ja võta sõbrad kaasa! Osalemiseks saad registreeruda siin .
Pealtvaatamine ja kaasaelamine on kõigile tasuta!
Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #1 annapauliina 2010-10-08 00:24
meiie tuleme lootame et on lahe:-).
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.