Kaheksa aastat kadunud olnud koer jõudis oma pere juurde tagasi
USA-s Austinis elava Murphyde perekonna koer Dancer, kes kadus kaheksa aastat tagasi, jõudis tagasi koju oma perekonna juurde, vahendab kvue.com.

Kui energiline Dancer jooksis  8 aastat tagasi kodust ära, oli perekond meeleheitel. Koera omanik Alison Murphy avaldas kuulutusi, helistas varjupaikadesse ja lubas koera leidmise eest 500 USD leiutasu, kuid Dancer oli kadunud nagu tina tuhka.

Eelmisel nädalal helistati Murphydele suureks üllatuseks loomakaitseseltsist ja küsiti, kas perel on olnud kunagi valge terjer. Kuulnud jaatavat vastust, ütles helistaja, et neile toodi koer, kelle mikrokiip viitab, et koer kuulub Murphydele.

Üks muusik leidis eelmisel nädalal Danceri tänaval hulkumas, ta võttis koera paariks päevaks enda juurde, kuid viis ta seejärel varjupaika, et kontrollida kas koer on kiibistatud ja kas tal on omanik. Kiibi järgi leiti omanikud kiiresti.

Koer on heas konditsioonis ja hea tervise juures, tema hambad on korras, ning tal polnud parasiite - seepärast arvavad omanikud, et hulkurielu ta elama ei ole pidanud.

Ainus muutus on see, et Danceri nime koer omaks enam ei tunnista, vaid reageerib nimele Fern.

Perenaine on koera leidmise üle väga õnnelik ja plaanib temaga esimesel võimalusel koertekooli minna. "Ma olen alati uskunud, et kiibistamisest on kasu - see juhtum tõestabki seda," lausus Alison Murphy.

Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.