Kas on mõtet koer ilusalongi viia?Koerte ilusalongid või spad on Eestis tegelikult alles suhteliselt uued trendid. Samas kui näiteks Ameerikas või Inglismaal on see juba üsna populaarne pikemat aega, kirjutab Kristelle cedrelle.ee blogis.

Kui mujal maailmas pannakse suurt rõhku just koerte ilusalongide & spade disainile, siis Eestis on nende kohtade disain jäänud üsna tagasihoidlikuks, kuid usun, et pole ka see aeg kaugel kui ka meil hakatakse koerte salongide sisustusele rohkem mõtlema:)

Millist koera viia ilusalongi?

Esialgu võib arvata, et tegemist on järjekordse trendi asjaga, kuhu võib viiagi ainult pisikesi ja moes olevaid koeri, siis tegelikult selline arvamus on vale. Täiesti vabalt võib ilusalongi viia mõned korrad aastas ka õue koera. Miks? Põhjus on lihtne ka õue koera eest tuleks hoolitseda ning mõnikord aastas võiks nad ka puhtaks pesta ja lasta neid hellitada. Isegi kui nad ei ole sellega harjunud, siis kohapeal on olemas proffessionaalid, kes suudavad teie koera ilusti puhtaks pesta ja teda hellitada:) Ilusalongi jaoks ei pea ka olema ainult pikakarvaline koer ka lühikarvalised koerad vajavad vahel hellitamist:)

Mida koerte ilusalongis pakutakse?

Koerad saab seal lasta puhtaks pesta proffessionaalsete koertele mõeldud pesemisvahenditega. Oluline on, et koer ka pärast kuivaks föönitatakse, et vältida koera külmetumist. Võimalik on ka koertele massaaži teenust osta. Lisaks lõigatakse küüsi ja pakutakse ka pügamise võimalust. Kindlasti tuleks olla ettevaatlik nende salongide suhtes, kes ei luba omanikul juures olla kui koera pestakse või pügatakse. Ilusalongis aidatakse teie koera karva eest hoolitseda:)

Soovitus

Kui oled koeraomanik, siis ei tohiks koerte ilusalonge karta ja mõelda, et sinna iga koeraga ei võigi minna. Võib küll! Kindlasti tuleks valida selline salong, kus on hea teenindus, sest siis võite kindel olla, et teie koera eest hoolitsetakse! Koerte ilusalongid on hea võimalus neile, kellel on koera endal kodus ebamugav pesta või pügada.


Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.