Kennelliit otsib kangelaskoera
Eesti Kennelliit kuulutas välja konkursi aasta kangelaskoera leidmiseks.
Esimese kangelaskoera tiitli andis Eesti Kennelliit välja 2003. aastal, teatas liit oma pressiteates.

Möödunud aasta kangelaskoerteks olid labradori retriiver Ricochet ning pikakarvaline kolli Koidik. Esimene neist leidis kümne minutiga Haage lähedal allakukkunud lennuki, mille pardal oli kaks meest, teine püsis mitu päeva truult metsa eksinud vanamemme kõrval, olles nii soojendajaks kui moraalseks toeks, kuniks nad leiti.

Ka sel aastal kuulutab Eesti Kennelliit välja konkursi aasta kangelaskoera leidmiseks. Leidmaks ning premeerimaks sangarlikke "inimese parimaid sõpru" palume saata koera nime, omaniku nime ja tema kontaktandmed ning lühikirjelduse koera kangelasteost Eesti Kennelliidu Büroosse (post: Siili 21-100, 13422 Tallinn; e-mail: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ; faks: 6 715 022) hiljemalt 21. novembriks k.a. Kangelaskoera tiitli pälvinud neljajalgsed saavad kutse autasustamisele, mis toimub 6. detsembril 2008.a. Tallinnas toimuva kutsikate ja veteranide Jõulushow raames.

 

Eesti Kennelliit ühendab füüsilisi ja juriidilisi isikuid, kelle tegevus või harrastus on seotud tõukoertega. Käesoleval ajal ühendab EKL üle 80 erineva klubi ja üle 1700 füüsilisest isikust liikme, olles sellega Eesti suuremaid mittetulundusühinguid.Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.