Kukruselt leitud koer
Eile sai Virumaa kodutute loomade varjupaik teate Ida-Virumaa häirekeskuselt, et Jõhvi lähedal Kukrusel on maantee ääres kraavis elektriposti külge seotud väike koer.

Kuna valla lepingulist Kohtla-Järve varjupaika ei õnnestunud päästeametil tabada ning vaene loom vaevles palavuse käes, sõideti välja ning toimetati koer Virumaa varjupaika, teatas varjupaik. On õnn, et lähedal asuva maja pererahvas koerakest kõrge heina sees märkas, talle kaasa tundis ja päästeametisse teatas. Esialgu oli koer šokis ja agressiivne, kuid rahunes kohe pärast varjupaika jõudmist.

Kes hülgas väikese koera palavuse kätte?Koerale tehakse vajalikud veterinaarsed protseduurid ning teda hoitakse varjupaigas uue kodu leidmiseni.

Politseile tehakse avaldus loomahülgaja tuvastamiseks. “Kui tead midagi selle koerakese eelnevast elukäigust, palun võta ühendust varjupaigaga ning aita tuvastada looma jõhkralt hüljanud isik,” kutsub varjupaik lugejaid üles.

Varjupaik palub inimeste abi koera pidamisega seotud kulude kandmisel, et oleks võimalik edaspidigi hädasolijaid aidata (Varjupaikade MTÜ A/a 10220068203017 SEB pank Selgitus: Virumaa varjupaigale).

Aita Eesti koeri kampaania poolt läheb sellele koerakesele 1000 krooni vaktsineerimiseks ja kiipimiseks. Hoiame lugejaid ja annetajaid koerakese edaspidise saatusega kursis.

Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #2 beatrice my brand 2009-08-11 22:06
nii kahju oli lugeda seda kurba lugu!loodan,et koerake leiab endale väga hea kodu!!!!!:-)
 
 
0 #1 viiol 2009-07-20 19:53
Eh kui kahju niisuguseid uudiseid lugeda.Pakkusin kutsile kodu,a paistab et teisigi pakkujaid.Samas kui keegi teab kuskil väikest emast täiskasvanud koera kellele oleks kodu vaja-olen huvitatud:-))
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.